Serwis systemów przeciwwłamaniowych dla jednostek organizacyjnych Oddziału ZUS w Gdańsku
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00543641
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00543641/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-14 08:31
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea941af9-9cda-4d37-941e-04a1cd917c5e
- Identyfikator
- 5832622111
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543641 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Serwis systemów przeciwwłamaniowych dla jednostek organizacyjnych Oddziału ZUS w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W GDAŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Chmielna 27/33
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-748
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.wegrzynowska@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Serwis systemów przeciwwłamaniowych dla jednostek organizacyjnych Oddziału ZUS w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea941af9-9cda-4d37-941e-04a1cd917c5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543641
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00464937/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Serwis systemów przeciwwłamaniowych dla jednostek organizacyjnych Oddziału ZUS w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00412657
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 100000.271.8.2024-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 551032,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie serwisu systemów przeciwwłamaniowych eksploatowanych w jednostkach organizacyjnych Oddziału ZUS w Gdańsku.
2 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w siedzibie i jednostkach terenowych Zamawiającego usługi polegającej na wykonywaniu serwisu następujących systemów:
1) włamania;
2) napadu;
3) telewizji przemysłowej (CCTV);
4) kontroli dostępu;
5) systemów monitorowania warunków klimatycznych;
6) systemów monitorowania wodomierzy z impulsometrem;
7) systemów monitorowania sygnalizacji SAP (alarm I i II stopnia, usterka);
8) systemów elektronicznego wydawania kluczy – depozytor;
9) systemów przywoływania dla osób niepełnosprawnych;
- zwanych dalej „systemami”
3 Przez „serwis" lub „czynności serwisowe" należy rozumieć wykonywanie:
1) stałego nadzoru eksploatacyjnego,
2) okresowych przeglądów konserwacyjnych.
4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
5 Szczegółowe warunki realizacji określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ.
Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od daty zawarcia umowy, lecz nie wcześniej niż od 16.11.2024r. (pierwsza usługa serwisu w grudniu 2024r.); zgodnie z szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 676800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 681540,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 676800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum w składzie: Konsorcjant 1: Agencja Usług Elektronicznych Zdzisław Moritz;
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Konsorcjant 2: AG ELECTRONIC Aleksander Gruca; Konsorcjant 3: ETA Dariusz Eron
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841018716
7.3.3) Ulica: ul. Kołobrzeska 19B/13
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-390
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 676800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu umowy przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia niniejszej umowy, lecz nie wcześniej niż od 16.11.2024r. (pierwsza usługa serwisu w grudniu 2024r.)| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |