„Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Nowogród”. II przetarg

GMINA NOWOGRÓD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00543699
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00543699/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-14 08:56
Lokalizacja
Nowogród, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73be9056-8a01-4d14-bbde-137bdd8a9c4e
Identyfikator
7182144776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi planowania przestrzennego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00543699 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Nowogród”. II przetarg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGRÓD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łomżyńska, 41

1.5.2.) Miejscowość: Nowogród

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-414

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowogrod.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrod.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73be9056-8a01-4d14-bbde-137bdd8a9c4e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Nowogród”. II przetarg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73be9056-8a01-4d14-bbde-137bdd8a9c4e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543699

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063054/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Nowogród

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie Planu Ogólnego dla całej Gminy Nowogród (wraz z przeprowadzeniem całej procedury planistycznej) w sposób i w terminach określonych w „Harmonogramie rzeczowo-finansowym prac” stanowiącym załącznik do umowy, sporządzonym przez Wykonawcę i dostarczonym do Zamawiającego przed podpisaniem umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245000,00 PLN

2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi