Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy we Wrocławiu - 2 ZADANIA.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00544067
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00544067/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-14 10:47
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0e3bf19-0690-4aa3-9372-be117b89ba4a
- Identyfikator
- 8971660625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00544067 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy
we Wrocławiu - 2 ZADANIA.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przywe Wrocławiu - 2 ZADANIA.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0e3bf19-0690-4aa3-9372-be117b89ba4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544067
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056774/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.68 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych związane ze zmianą sposobu ogrzewania.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/166/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 783534,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Roboty remontowe będą realizowane w w gminnych lokalach mieszkalnych położonych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy:ul. Bednarska 8/6, 8/8, ul. Hutnicza 52/2, ul. Kozanowska 24/4, ul. Maślicka 13/4,.
2. Zakres przedmiotu zamówienia w każdym lokalu obejmuje wykonanie robót związanych z montażem ekologicznych systemów ogrzewania, w tym:
1) montaż instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalu zasilanej z kotła elektrycznego lub z zasobnika c.w.u.,
2) doprowadzenie zimnej wody do kotła elektrycznego lub/i do zasobnika ciepłej wody,
3) roboty budowlane związane z wykonaniem instalacji sanitarnych,
4) roboty instalacyjne elektryczne wraz z konieczną wymianą osprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 387041,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Roboty remontowe będą realizowane w w gminnych lokalach mieszkalnych położonych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy:ul. Maślicka 219/2, ul. Murarska 1/7, 10/2, 21/23/5, ul. Szklarska 14/3, ul. Szklarska18/2.
2. Zakres przedmiotu zamówienia w każdym lokalu obejmuje wykonanie robót związanych z montażem ekologicznych systemów ogrzewania, w tym:
1) montaż instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalu zasilanej z kotła elektrycznego lub z zasobnika c.w.u.,
2) doprowadzenie zimnej wody do kotła elektrycznego lub/i do zasobnika ciepłej wody,
3) roboty budowlane związane z wykonaniem instalacji sanitarnych,
4) roboty instalacyjne elektryczne wraz z konieczną wymianą osprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 396492,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |