Renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele św. Wawrzyńca w Kochanowicach

Gmina Kochanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00544552
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00544552/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-14 12:42
Lokalizacja
Kochanowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67e5aab0-9ec1-4146-8892-0a2d4f9ae48a
Identyfikator
5751865105
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochrony eksponatówUsługi ochrony obiektów historycznychUsługi impregnacji drewnaRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00544552 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele św. Wawrzyńca w Kochanowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kochanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 5

1.5.2.) Miejscowość: Kochanowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-713

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: (34) 3533100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kochanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kochanowice.pl/urzad-gminy/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67e5aab0-9ec1-4146-8892-0a2d4f9ae48a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele św. Wawrzyńca w Kochanowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67e5aab0-9ec1-4146-8892-0a2d4f9ae48a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544552

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PK.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja zabytkowego ołtarza i ambony w Kościele św. Wawrzyńca
w Kochanowicach.
2. Realizacja przedmiotu umowy została podzielona na dwa etapy.
3. Zamawiający nie określa zakresu robót poszczególnych etapów. Elementy składające się na poszczególne etapy zostaną określone przez Wykonawcę w harmonogramie rzeczowo – finansowym, który następnie zostanie przedstawiony Zamawiającemu do akceptacji zgodnie z zapisami § 3 ust. 6 umowy z uwzględnieniem podziału płatności o którym mowa w § 6 ust. 2 umowy.
4. Przedmiot umowy obejmuje m.in.:
- prace konserwatorskie struktury ołtarza oraz drewnianych ramach obrazów ołtarzowych,
- prace konserwatorskie przy obrazach,
- prace konserwatorskie drewnianej polichromowanej rzeźby Chrystusa,
- prace konserwatorskie przy ambonie

Szczegółowy przedmiot umowy został określony w Programie prac konserwatorskich– Załączniku nr 1 do SWZ oraz w pozwoleniu na prowadzenie prac konserwatorskich – Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92521220-7 - Usługi ochrony eksponatów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych

77220000-8 - Usługi impregnacji drewna

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605, dalej ustawa Pzp) informuje, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione.
Zgodnie z tym przepisem Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi