Prace odtworzeniowe w budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach
Gmina Żarki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00544746
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00544746/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-14 13:20
- Lokalizacja
- Żarki, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-304f7a39-9377-424c-ac28-c54d82492942
- Identyfikator
- 5771964543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00544746 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace odtworzeniowe w budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żarki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398534
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 15/17
1.5.2.) Miejscowość: Żarki
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-310
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@umigzarki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umigzarki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-304f7a39-9377-424c-ac28-c54d824929421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace odtworzeniowe w budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-304f7a39-9377-424c-ac28-c54d82492942
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068823/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Prace odtworzeniowe w budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492663
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK III.2711.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Projekt obejmuje prace odtworzeniowe w budynku Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach składające się w szczególności z :
- renowacji elewacji całego budynku – zdjęcie istniejących powłok malarskich, zbicie zdewastowanych tynków i ich uzupełnienie, wykonanie nowych powłok malarskich wraz z malowaniem kominów,
- wykonanie zadaszenia nad wejściem od strony południowej w takiej samej konstrukcji jak istniejący daszek nad wejściem od strony południowej ,
- odświeżenie powłok malarskich wewnątrz budynku
- naprawa i częściowa wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej - wymiana 2 głównych drzwi wejściowych i 1 ewakuacyjnych/ technicznych w nowej części
- naprawa przeciekającego dachu płaskiego na dobudowanej części .
- odtworzenie cokołów w części frontowej budynku – zachodniej wg załączonego rysunku.
Szczegółowo przedmiot i zakres zamówienia określa projekt oraz przedmiar robót dołączony do specyfikacji warunków zamówienia w formie załączników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45410000-4 - Tynkowanie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 774900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bud – MASS Piotr Maszczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5771902068
7.3.3) Ulica: Wrzosowa 34
7.3.4) Miejscowość: Żarki
7.3.5) Kod pocztowy: 42-310
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |