Opracowanie dokumentacji na utworzenie parku kieszonkowego przy ul. Rzeszowskiej i ul. Tadeusza Kościuszki w Dębicy
Gmina Miasta Dębica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00544792
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00544792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-14 13:26
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-909bab9e-7e66-4705-a2a8-720670b839ac
- Identyfikator
- 8721000477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00544792 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji na utworzenie parku kieszonkowego przy ul. Rzeszowskiej i ul. Tadeusza Kościuszki w Dębicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_debica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji na utworzenie parku kieszonkowego przy ul. Rzeszowskiej i ul. Tadeusza Kościuszki w Dębicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-909bab9e-7e66-4705-a2a8-720670b839ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017195/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.61 Opracowanie dokumentacji na utworzenie parku kieszonkowego przy ul. Rzeszowskiej i ul. Tadeusza Kościuszki w Dębicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEPW.02.02-IW.01-0015/23 „Adaptacja miasta Dębica do zmian klimatu” dofinansowanego w z Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 Priorytet FEPW.02 Energia i klimat, Działanie 2.2.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527334
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.52.2024.MKa
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 100000,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot niniejszego zamówienia:
Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej budowy Parku Kieszonkowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zamkniętym zbiornikiem retencyjnym oraz obiektami małej architektury w ramach zadania „Adaptacja miasta Dębica do zmian klimatu”, na dz. nr ewid. 303/1, 304/2, 303/4, 302 obr. 4 położonych przy ul. Rzeszowskiej i ul. Tadeusza Kościuszki w miejscowości Dębica
Szczegółowo zakres zamówienia obejmuje:
1. Wykonanie projektu zagospodarowania terenu obejmującego:
1.1. centralny plac z suchą fontanną o powierzchni około 14 m2, z nawierzchni utwardzonej z płyt granitowych o pow. łącznej 169,08 m2 oraz pomieszczeniem podziemnym maszynowi wraz z niezbędnymi instalacjami: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, wentylacyjną, ew. grzewczą.
1.2. podziemny zbiornik retencyjny na wody opadowe składający się z trzech zbiorników walcowych o średnicy około dn2600 mm i długości około 20,00 m, separatora substancji ropopochodnych, osadnika, pompowni wraz z rurociągiem tłocznym (ciśnieniowym), punktów czerpalnych wraz z niezbędnymi instalacjami: kanalizacyjną, elektryczną, alarmową. Należy zaprojektować zbiornik napełniany woda z kanalizacji deszczowej odprowadzaną z Rynku do Potoku Kawęckiego przez nowoprojektowane wpięcie. Zamawiający przewiduje wykonanie włączenia do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej. Należy zaprojektować umiejscowienie zbiorników poza obrębem niecki suchej fontanny. Łączna objętość zbiornika retencyjnego obligatoryjnie ma wynosić 318 m3.
1.3. lokalizację elementów małej architektury jak ławki, kosze na odpady, pojemniki na odchody zwierzęce, tablice informacyjne. Elementy małej architektury powinny być wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Należy zaprojektować dodatkowe ławki przy stoku nieuwzględnione w koncepcji. Szczegóły lokalizacji omawiane na etapie konsultacji z Zamawiającym.
1.4. lokalizację ścieżek pieszo – jezdnych. Nawierzchnia placów i ścieżek powinna być wykonana z nawierzchni poliuretanowej przepuszczalnej w 100% dla wody o pow. 254,50 m2 pozwalającej na swobodne poruszanie się osób z niepełnosprawnościami oraz zamontowane specjalne pasy prowadzące, które są ułatwieniem oraz udogodnieniem dla osób niewidomych. Obrzeża z kostki granitowej,
1.5. rozbiórkę konstrukcji tablic reklamowych,
1.6. oświetlenie terenu – wymiana istniejącego oświetlenia w uzgodnieniu z Zamawiającym,
1.7. projektowaną zieleń obejmującą roślinność zadarniającą (okrywową), rabaty z nasadzeniami – roślinność ozdobną, trawniki, nasadzenia drzew liściastych i krzewów, zakres niezbędnych wycinek drzew zgodnie z dokumentacją opracowaną z wymogami Standardu Ochrony Drzew i Innych Form Zieleni w Procesie Inwestycyjnym (SODIZ 001:2021),
1.8. pozostawienia istniejącego budynku handlowo-usługowego.
2. Opracowanie koncepcji i uzyskanie pozytywnej opinii Zamawiającego.
3. Wykonanie projektów z uwzględnieniem wymagań dostępności dla osób o szczególnych wymaganiach, z uwzględnieniem dostosowania nawierzchni i krawężników, które pozwalają na swobodne poruszanie się osób z niepełnosprawnościami.
4. W przedmiocie umowy należy przyjąć rozwiązania, aby osiągnąć niżej wymienione wielkości:
a) Powierzchnia terenu – 2197 m2
b) Powierzchnia projektowanych terenów zielonych - 330,89 m2
c) Powierzchnia utwardzona nieprzepuszczalna - 169,08 m2
d) Powierzchnia nawierzchni przepuszczalnej - 254,50 m2
e) Powierzchnia zabudowy - 20,00 m2
f) Powierzchnia biologicznie czynna - 1753,42 m2
g) Powierzchnia zatrzymania i retencjonowanie wód opadowych - 4 170,00 m2
h) Objętość zbiornika retencyjnego – 318 m3
5. W zakresie przedmiotu umowy należy uwzględnić uzyskanie wszystkich niezbędnych warunków technicznych przebudowy istniejących sieci i ich zabezpieczenia (jeżeli wystąpi konieczność) wraz z opracowaniem projektu zabezpieczenia i przełożenia kolidującej infrastruktury podziemnej i naziemnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz specyfikacji warunków zamówienia tj. do dnia 10-10-2024 r. do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż nie złożono żadnej oferty.| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |