Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do Laboratorium Analitycznego SZPZLO Warszawa-Wawer
SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA - WAWER
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00544823
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00544823/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-14 13:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c21080c8-2366-41ec-8be9-2d116f31916c
- Identyfikator
- 9521754367
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00544823 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do Laboratorium Analitycznego SZPZLO Warszawa-Wawer
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA - WAWER
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013076183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Strusia 4/8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-564
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapub@zoz-wawer.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoz-wawer.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zoz_wawer/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do Laboratorium Analitycznego SZPZLO Warszawa-Wawer2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c21080c8-2366-41ec-8be9-2d116f31916c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544823
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042224/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych do wykonania badań immunochemicznych oraz dzierżawa analizatora wraz z opieką serwisową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527292
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZPZLO/Z-26/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 352822,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy w okresie realizacji umowy: odczynników i materiałów zużywalnych dostarczonych przez Wykonawcę do wykonywania oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do ich wykonywania.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wymagania graniczne i oceniane, dotyczące analizatora, zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Zestawienie parametrów granicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38434000-6 - Analizatory
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: podstawa odrzucenia - art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Prawo zamówień publicznychUzasadnienie faktyczne: Zamawiający zgodnie z postanowieniami cz. XIII pkt 3 SWZ wymagał złożenia wraz z ofertą wypełnionego Załącznika nr 3 do SWZ – Parametry graniczne i oceniane. Wykonawca w cz. II złożonego dokumentu nie wypełnił danych w kolumnie „niewłaściwe skreślić, w przypadku skreślenia „nie” należy określić oferowane parametry w miejscu kropek”, dotyczących parametrów oferowanych. Dokument, jako część oferty, nie podlega poprawieniu ani uzupełnieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |