"Remont pomieszczeń biurowych w siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ul. Kościuszki 93"

Kuratorium Oświaty w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00544869
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00544869/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-14 13:40
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6129fc00-abc0-4e45-a5f6-a5ad167835a6
Identyfikator
7781078850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW DRZEWIECKINiechanowo, PL · lot 0
238 070,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00544869 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont pomieszczeń biurowych w siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ul. Kościuszki 93"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kuratorium Oświaty w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006473350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 93

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-716

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ko.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ko.poznan.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remont pomieszczeń biurowych w siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ul. Kościuszki 93"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6129fc00-abc0-4e45-a5f6-a5ad167835a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544869

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przeprowadza zamówienie w trybie z wolnej ręki, ponieważ w poprzednim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym art. 275 pkt 1 odrzucił wszystkie oferty w trybie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c i na tej podstawie zgodnie z art. 305 pkt 2 przeprowadza tryb z wolnej ręki

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e6f12f2d-3fed-4a0c-8263-d0acf6614b6f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOA.272.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 201576,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących remont pomieszczeń biurowych Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Prace wykonywane będą w pomieszczeniach biurowych zlokalizowanych na II, III i IV piętrze budynków B i C. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest, w terminach ustalonych pomiędzy stronami, do wykonania robót dla całego zamierzenia budowlanego, m.in.:
1) Wyniesienie mebli, demontaż elementów wyposażenia ze ścian.
2) Zerwanie posadzek z tworzyw sztucznych.
3) Usunięcie z budynku materiałów z rozbiórki wraz z jego wywiezieniem i utylizacją.
4) Wymiana płyt OSB gr. 22 mm na nowe stanowiących podkład pod wykładzinę PCW.
5) Ułożenie nowej wykładziny PCW heterogenicznej wraz z wywinięciem cokołów do wysokości 10 cm w kolorystyce uzgodnionej w Zamawiającym.
6) Zgrzewanie wykładzin rulonowych.
7) Zamocowanie progów i listew aluminiowych.
8) Demontaż istniejących obudów.
9) Drobne prace naprawcze ( szpachlowanie) zarysowań, ubytków w ścianach i sufitach.
10) Dwukrotne malowanie ścian farbami lateksowymi w kolorystyce ustalonej z Zamawiającym.
11) Dwukrotne malowanie sufitów farbami lateksowymi w kolorystyce ustalonej z Zamawiającym.
12) Osadzenie kratek wentylacyjnych.
13) Wniesienie mebli wraz z ich ustawieniem, montażem i przywróceniem do stanu pierwotnego wraz pracami porządkowymi m.in. mycie okien, posadzek po robotach budowlanych.
W jednym z pomieszczeń w budynku C zlokalizowanym na II piętrze, poza pracami standardowo przewidzianymi dla pozostałych, konieczna jest wymiany płyt OSB stanowiących podkład pod wykładzinę PCW. W cenie ryczałtowej należy uwzględnić ten zakres. Ponadto szczegóły możliwych innych, koniecznych prac do realizacji zadania Wykonawca może zweryfikować podczas wizji lokalnej. Zamawiający umożliwia wykonanie wizji lokalnej na obiekcie na potrzeby prawidłowej oceny zakresu robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238070,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238070,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238070,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólno-budowlany Stanisław Drzewiecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841120120

7.3.3) Ulica: Miodowa 4

7.3.4) Miejscowość: Niechanowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-220

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238070,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane