Dostawa wraz z montażem mebli biurowych do siedziby Urzędu Stanu Cywilnego w lokalu Urzędu Dzielnicy Wola, przy ul. Młynarskiej 16 w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/24

Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00545007
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00545007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-14 14:07
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6eddf5f-cbf1-46fc-b613-a850cc653593
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweBiurka i stołyKrzesłaSzafyRóżne siedziska i krzesła

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK MACIEJEWSKIWarszawa, PL · lot 0
208 128,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545007 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem mebli biurowych do siedziby Urzędu Stanu Cywilnego w lokalu Urzędu Dzielnicy Wola, przy ul. Młynarskiej 16 w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.3.) Oddział zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000184

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. "Solidarności" 90

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-003

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wola.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem mebli biurowych do siedziby Urzędu Stanu Cywilnego w lokalu Urzędu Dzielnicy Wola, przy ul. Młynarskiej 16 w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6eddf5f-cbf1-46fc-b613-a850cc653593

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00575135/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup wraz z montażem mebli do siedziby do siedziby Urzędu Stanu Cywilnego m.st. Warszawy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493315

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 46/ZP/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 408000 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 253045,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych do siedziby Urzędu Stanu Cywilnego w lokalu Urzędu Dzielnicy Wola, przy ul. Młynarskiej 16 w Warszawie, w ramach zadnia inwestycyjnego po nazwą: „Modernizacja siedziby Urzędu Dzielnicy przy ul. Młynarskiej 16 na potrzeby Urzędu Stanu Cywilnego”.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres dostaw i prac, sposób i warunki realizacji oraz odbioru przedmiotu zamówienia określają:
- projektowane postanowienia umowy, zwane dalej wzorem umowy, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ,
- opis przedmiotu zamówienia (OPZ) z załącznikiem, stanowiący załącznik nr 1 do wzoru umowy.

3. Informacja o podziale/braku podziału zamówienia na części.
Zamawiający dokonał podziału zamówienia związanego z dostawą mebli na części, z których każda stanowi przedmiot oddzielnego postępowania. Niniejsze postępowanie dotyczy jednej z ww. części zamówienia.
4. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie udzielanego zamówienia kwotę brutto 311.246,51 zł.
5. Gwarancja i rękojmia:
Wykonawca udzieli gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia na okres minimum 12 miesięcy.
Wykonawca może zaproponować wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia do 36 miesięcy.
Okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia stanowi kryterium oceny ofert – patrz Rozdział XIV SWZ.
6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
7. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej.
8. Podwykonawcy: wszelkie regulacje i wymagania dotyczące podwykonawstwa, Zamawiający zawarł we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
9. Termin wykonania zamówienia
Zamówienie należy wykonać w terminie 6 tygodni od dnia zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121000-6 - Biurka i stoły

39112000-0 - Krzesła

39141300-5 - Szafy

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208128,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490912,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208128,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOMA Jacek Maciejewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130430001

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208128,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy