Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej dla Ambasady RP w Islamabadzie
Ambasada RP w Islamabadzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00545101
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00545101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-14 14:26
- Lokalizacja
- Islamabad, PK
- Kraj zamawiającego
- PK
- ID przetargu
- ocds-148610-4326207d-a22f-4af3-b606-ee95722eaf1d
- Identyfikator
- PK FTN 9073600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia siecioweInfrastruktura sieciowaSystem sieciowy
Wykonawcy
1 przyznane
TRECOM NORD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
34 500 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545101 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej dla Ambasady RP w Islamabadzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Islamabadzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PK FTN 9073600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Street 24, G-5/4,, Diplomatic Enclave II,
1.5.2.) Miejscowość: Islamabad
1.5.3.) Kod pocztowy: 44- 000
1.5.5.) Kraj: Pakistan
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: artur.wachowiak@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/pakistan/ambasada
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
placówka zagraniczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej dla Ambasady RP w Islamabadzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4326207d-a22f-4af3-b606-ee95722eaf1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
143 000 euro netto – dla dostaw lub usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.ISLA.270.01.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 150714,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej dla Ambasady RP w Islamabadzie
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32427000-2 - System sieciowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trecom Nord Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213809024
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34500 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-04| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |