Dostawa obejmująca rozmieszczenie i instalację oraz wdrożenie aplikacji i urządzeń do nauki zawodu w technologii VR
Powiat Wałecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00545195
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00545195/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-14 14:44
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f7caaae-16c1-43b4-96ab-d66045bc34b9
- Identyfikator
- 7651676498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545195 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa obejmująca rozmieszczenie i instalację oraz wdrożenie aplikacji i urządzeń do nauki zawodu w technologii VR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wałecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570799533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J. Dąbrowskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Wałcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 67 250 8451
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@powiatwalecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwalecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwalecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa obejmująca rozmieszczenie i instalację oraz wdrożenie aplikacji i urządzeń do nauki zawodu w technologii VR2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f7caaae-16c1-43b4-96ab-d66045bc34b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545195
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026056/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup, instalacja i wdrożenie aplikacji i urządzeń do nauki zawodu w technologii VR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Platforma edukacyjna wykorzystująca innowacyjne technologie w ramach partnerstwa Powiatu Uckermark i Powiatu Wałeckiego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437508
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca rozmieszczenie i instalację oraz wdrożenie aplikacji i urządzeń do nauki zawodu w technologii VR w ramach projektu pn.: Platforma edukacyjna wykorzystująca innowacyjne technologie w ramach partnerstwa Powiatu Uckermark i Powiatu Wałeckiego.
Dostawa obejmuje zakup aplikacji i gogli służących do symulacji w technologii VR w tym:
1) aplikacja VR do prowadzenia zajęć z obszaru języka niemieckiego - 1 sztuka;
2) aplikacja VR do prowadzenia zajęć z obszaru logistyki - 1 sztuka;
3) aplikacja VR do prowadzenia zajęć z obszaru zawodów gastronomicznych - 1 sztuka;
4) gogle służące do symulacji w technologii wirtualnej rzeczywistości - 25 sztuk;
5) gogle służące do symulacji w technologii wirtualnej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości - 15 sztuk;
6) gogle służące do symulacji w technologii wirtualnej rzeczywistości wraz z jednostką centralną - 5 sztuk;
7) licencja Showtime VR – 1 sztuka.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia został określony w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) i załączniku nr 2a do SWZ (formularz kalkulacyjny).
Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33735000-1 - Gogle
48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1178955,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1178955,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1178955,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Giant Lazer spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992763750
7.3.3) Ulica: Ołtaszyńska 92c/6
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-034
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1178955,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa sprzedaży nr IZ.273.15.2024nr rejestrowy FN/147/2024
| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |