Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 36 w Rybniku, wraz z robotami towarzyszącymi - w formule "zaprojektuj i wybuduj".

MIASTO RYBNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00545234
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00545234/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-14 14:53
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76a059b6-322a-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
6420010758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWznoszenie ogrodzeńRoboty odwadniająceUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

LESŁAW SUŚGliwice, PL · lot 0
1 123 190 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545234 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 36 w Rybniku, wraz z robotami towarzyszącymi - w formule "zaprojektuj i wybuduj".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 43 92 302

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76a059b6-322a-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 36 w Rybniku, wraz z robotami towarzyszącymi - w formule "zaprojektuj i wybuduj".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76a059b6-322a-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545234

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00577643/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 SP nr 36, dz. Boguszowice Stare - modernizacja boiska wraz z robotami towarzyszącymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453507

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.48.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1138212,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 937994,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opisana w programie funkcjonalno–użytkowym (PFU), realizacja w systemie „zaprojektuj i wybuduj” robót budowlanych w zakresie modernizacji boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 36 w Rybniku, wraz z robotami towarzyszącymi na terenie rekreacyjno-sportowym przy ul. Sztolniowej 29B w Rybniku w dzielnicy Boguszowice Stare.
Zakres zamówienia , poza robotami budowlanymi, obejmuje także:
- wykonanie prac projektowych w zakresie niezbędnym do zgodnego z prawem zgłoszenia robót budowlanych i lub/uzyskania pozwolenia na budowę na zakres robót takiego zgłoszenia i/lub pozwolenia wymagający, w oparciu o aktualną wykładnię przepisów Prawa Budowlanego,
- pełną obsługę geodezyjną (w tym inwentaryzację powykonawczą) i zakup niezbędnych map do celów projektowych,
- serwis techniczny wykonanych nawierzchni i zabudowanego wyposażenia i urządzeń w okresie udzielonej gwarancji, przez co należy rozumieć wymaganą warunkami gwarancji kontrolę i konserwację prowadzoną w okresie gwarancyjnym staraniem i na koszt Wykonawcy.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisano w programie funkcjonalno-użytkowym (PFU).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45232452-5 - Roboty odwadniające

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1123190,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1456860,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1123190,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRAT-BUD Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Suś Lesław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 631-214-07-77

7.3.3) Ulica: Rolników

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-141

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie nawierzchni z trawy syntetycznej, Sport Track Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1123190,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane