Remont nawierzchni ul. Górnej w Świerklańcu

GMINA ŚWIERKLANIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00545405
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00545405/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-14 16:17
Lokalizacja
Świerklaniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f0e57e9-9832-4c5c-a9ec-32e838d91773
Identyfikator
6452538356
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZRD ORFIN SPÓŁKA KOMANDYTOWABytom, PL · lot 0
245 258,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545405 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni ul. Górnej w Świerklańcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIERKLANIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 3

1.5.2.) Miejscowość: Świerklaniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-622

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ugswierklaniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-swierklaniec

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugswierklaniec.logintrade.net/zapytania_email,171361,391f8bf03c99d1f2fcc8c604c31e8466.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni ul. Górnej w Świerklańcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f0e57e9-9832-4c5c-a9ec-32e838d91773

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545405

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042969/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont nawierzchni ul. Górnej w Świerklańcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.2.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Remont nawierzchni drogi gminnej ul. Górnej w Świerklańcu przewiduje się wykonać na odcinku od ul. Miarki do ul. Wolności na długości ok. 230 m.
W zakres remontu wchodzi:
1. frezowanie istniejącej nawierzchni,
2. rozbiórka i uzupełnienie górnej warstwy podbudowy – wariantowo wg potrzeby,
3. odcinkowa wymiana podbudowy,
4. odcinkowa wymiana i uzupełnienie krawężników,
5. odcinkowe przestawienie krawężników,
6. zabudowa oporników na styku nowej nawierzchni bitumicznej z istniejącą nawierzchnią z kostki betonowej,
7. przekładka istniejącej nawierzchni jezdni z kostki brukowej w obszarze nowej nawierzchni bitumicznej z istniejącą nawierzchnią z kostki,
8. zabudowa nowej kostki betonowej – wariantowo wg potrzeby,
9. regulacja włazów studni rewizyjnych kanalizacji,
10. wykonanie nowych warstw bitumicznych,
11. uzupełnienie humusu za krawężnikami,
12. odtworzenie oznakowania poziomego.

2. Konstrukcja nawierzchni jezdni:
1. podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o gr. 30cm (odcinki),
2. górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o gr. 5 cm (odcinki),
3. warstwa wyrównawcza z mieszanki bitumicznej gr. 4 cm,
4. warstwa ścieralna z mieszanki bitumicznej gr 4 cm.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia,
• załącznik nr 1a do SWZ – przedmiar robót,
• załącznik 1b do SWZ - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245258,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342027,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245258,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRD Orfin sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6452519873

7.3.4) Miejscowość: Radzionków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245258,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane