Budowa drogi ul. Jantara w Strzyżewicach i przebudowa drogi ul. Nowej w Długiem Starem

Gmina Święciechowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00545456
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00545456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-14 17:37
Lokalizacja
Święciechowa, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9ccec2c-5105-47d7-b3b8-799db0d5c59a
Identyfikator
6972235722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MELIORACYJNE "DROGOMEL" A.SKOCZYLAS-K.GŁUSZKO SPÓŁKA JAWNAGóra, PL · lot 0
1 471 923,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545456 z dnia 2024-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi ul. Jantara w Strzyżewicach i przebudowa drogi ul. Nowej w Długiem Starem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ułańska

1.5.2.) Miejscowość: Święciechowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-115

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: (65)5333510

1.5.8.) Numer faksu: (65)5299548

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swieciechowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9ccec2c-5105-47d7-b3b8-799db0d5c59a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi ul. Jantara w Strzyżewicach i przebudowa drogi ul. Nowej w Długiem Starem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9ccec2c-5105-47d7-b3b8-799db0d5c59a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053805/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa drogi ul. Jantara w Strzyżewicach i przebudowa drogi ul. Nowej w Długiem Starem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403627

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FS.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1465797,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi ul. Jantara w Strzyżewicach i przebudowa drogi ul. Nowej w Długiem Starem.
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
2. Zakres robót dotyczy budowy i przebudowy w ramach dofinansowania z Polskiego Ładu następujących ulic w gminie Święciechowa:
1) ul. Jantara w Strzyżewicach
W zakresie ul. Jantara w Strzyżewicach, przedmiotem inwestycji jest budowa ciągu pieszojezdnego wraz z odwodnieniem powierzchniowym poprzez ściek z kostki betonowej do studni KD na początku ulicy. Nawierzchnia jezdni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo piaskowej gr. 5 cm. Podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm na gruncie stabilizowanym cementem. Powierzchnia jezdni wynosi około
621,00 m2. Sieć kanalizacji deszczowej wykonać z rur PVC fi 200 mm o Sn>8kN/m od studni na początku ulicy Jantara do studni KD na ul. Balonowej. Długość sieci kanalizacji deszczowej wynosi 140,00 mb.
2) ul. Nowa w Długiem Starem
W zakresie ul. Nowej w Długiem Starem należy wykonać przebudowę nawierzchni jezdni wykonując nową warstwę ścieralną i wyrównawczą o szerokości 5,50 m z betonu asfaltowego grubości 5 cm. Powierzchnia jezdni 3 035,0 m2 . Chodnik jednostronny z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo piaskowej i podbudowie zasadniczej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm. Szerokość chodnika 2,00 m, zjazdy na posesję z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo piaskowej i podbudowie zasadniczej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm na gruncie stabilizowanym cementem. Powierzchnia chodnika wraz ze zjazdami 395,00 m2.
Odwodnienie drogi odbywać będzie się na dotychczasowych zasadach poprzez odwodnienie wód do istniejącej kanalizacji deszczowej przez 12 studzienek kanalizacyjnych wymagających wymiany i regulacji .
Uwaga:
Zamawiający zastrzega, że rozpoczęcie robót na ul. Jantara w Strzyżewicach powinno nastąpić nie wcześniej niż w marcu 2025 r.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w dokumentacji projektowej (Załącznik nr 11 do SWZ), w specyfikacjach technicznych wykonania
i odbioru robót „STWIOR” (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1471923,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1660030,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1471923,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo – Melioracyjne „DROGOMEL” A. Skoczylas-K. Głuszko Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991025279

7.3.3) Ulica: Wrocławska 111

7.3.4) Miejscowość: Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 56-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1471923,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane