Wykonanie remontu elewacji zewnętrznych budynku dworku w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1578/A, decyzją z dnia 27 lipca 1974 r.
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00545506
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00545506/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-14 22:42
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50acf97a-87e6-4955-84a8-ce0640973f50
- Identyfikator
- 7781335376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545506 z dnia 2024-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu elewacji zewnętrznych budynku dworku w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1578/A, decyzją z dnia 27 lipca 1974 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630499026
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piekary 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-823
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zpkww.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpkww.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50acf97a-87e6-4955-84a8-ce0640973f501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu elewacji zewnętrznych budynku dworku w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1578/A, decyzją z dnia 27 lipca 1974 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50acf97a-87e6-4955-84a8-ce0640973f50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545506
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00263102/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji zewnętrznej Dworku w Ośrodku Edukacji Przydniczej w Chalinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.231.3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu elewacji zewnętrznych budynku dworku w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1578/A, decyzją z dnia 27 lipca 1974 r., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia tj. dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.| 2024-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |