Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wykrotach

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WYKROTACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00545776
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00545776/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-15 09:06
Lokalizacja
Wykroty, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-23a6adfd-b459-4b3d-a801-d2b39ac09b45
Identyfikator
6121639046
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Wykonawcy

1 przyznane

SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 0
1 167 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545776 z dnia 2024-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wykrotach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WYKROTACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230833740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 74

1.5.2.) Miejscowość: Wykroty

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-730

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 507696199

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ospwykroty998@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogrodziec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-23a6adfd-b459-4b3d-a801-d2b39ac09b45

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ratowniczo -gaśnicza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wykrotach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23a6adfd-b459-4b3d-a801-d2b39ac09b45

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545776

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450153

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.OSP.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wykrotach o podstawowych parametrach:
− moc silnika nie mniejsza niż 210 kW,
− maksymalna masa rzeczywista 16 000kg,
− pojazd ma spełniać normę euro 6,
− napęd 4x4.
Szczegółowy opis samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z minimalnymi wymaganiami techniczno-funkcjonalnymi zostały opisane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) jako załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia –dalej zwanej SWZ.
Zamawiający w dniu odbioru samochodu w siedzibie Wykonawcy zastrzega sobie prawo do bezpłatnego (w ramach ceny ofertowej) zamontowania posiadanego wyposażenia pożarniczego (tj. sprzęt o większych gabarytach).
Średni samochód ratowniczo-gaśniczy winien być zarejestrowany na dowodzie tymczasowym ( tzw. ”miękki dowód rejestracyjny”), tak aby Zamawiający, zgodnie z przepisami prawa, mógł nim przyjechać do OSP w Wykrotach i jeździć nim na czas oczekiwania na bezterminowy dokument rejestracyjny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1167270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1167270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1167270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472099801

7.3.3) Ulica: Bestwińska 105a

7.3.4) Miejscowość: Bielsko -Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-346

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1167270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29
2024-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy