Dostawa, montaż i uruchomienie nowych urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, w Archiwum Dokumentacji Mierniczo – Geologicznej, ul. Obroki 87 w Katowicach.
Wyższy Urząd Górniczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00545815
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00545815/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-15 09:17
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74ac91e2-cc25-4fd1-a1f4-956066b4d325
- Identyfikator
- 6341087040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545815 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie nowych urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, w Archiwum Dokumentacji Mierniczo – Geologicznej, ul. Obroki 87 w Katowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wyższy Urząd Górniczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332245
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-055
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dtwardzik@wug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wug.ezamawiajacy.pl/pn/wug/demand/175318/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nadzór górniczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie nowych urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, w Archiwum Dokumentacji Mierniczo – Geologicznej, ul. Obroki 87 w Katowicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74ac91e2-cc25-4fd1-a1f4-956066b4d325
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545815
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00223974/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa i montaż instalacji klimatyzacyjno - wentylacyjnej w Archiwum Dokumentacji Mierniczo - Geologicznej w Katowicach, ul. Obroki 87.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510004
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BAG/06/2024/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, montaż i uruchomienie nowych urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, zwanych dalej „układem”, w Archiwum Dokumentacji Mierniczo – Geologicznej, ul. Obroki 87 w Katowicach wraz z robotami towarzyszącymi i innymi niezbędnymi pracami w celu wykonania przedmiotu zamówienia.
2. Celem inwestycji jest zapewnienie optymalnych warunków klimatycznych w pomieszczeniach składnicy Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 28 października 2015 r. w sprawie dokumentacji mierniczo-geologicznej (Dz. U. poz. 1941) z uwzględnieniem jak najwyższej efektywności i jak najmniejszej energochłonności układów:
1/Układ NW1 – obsługujący pomieszczenia usytuowane na poziomie piwnicy
(pow.: 233,82 m2; kubatura: 837,79 m3); składający się m.in. z wentylatora nawiewnego i wywiewnego; komory mieszania; nagrzewnicy glikolowej; chłodnicy freonowej; nagrzewnicy elektrycznej; klap pożarowych; automatyki z możliwością zdalnej kontroli parametrów i sterowania układem.
2/ Układ NW2 – obsługujący pomieszczenia usytuowane na poziomie parteru
(pow.: 275,92 m2; kubatura: 772,59m3); składający się m.in. z wentylatora nawiewnego i wywiewnego; komory mieszania; nagrzewnicy glikolowej; chłodnicy freonowej; chłodnicy dwusekcyjnej; nagrzewnicy elektrycznej; klap pożarowych; automatyki z możliwością zdalnej kontroli parametrów i sterowania układem.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji ujęty został w dokumentacji, składającej się z projektu technicznegospecyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarów robót (charakter pomocniczy), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |