Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400 KVA, 230/400V oraz podłączenie do sieci w układzie automatycznej pracy awaryjnej i uruchomienie na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego „Przy Tężni"
SANATORIUM UZDROWISKOWE "PRZY TĘŻNI" IM. DR JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU S.P.Z.O.Z.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00545839
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00545839/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-15 09:23
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6d769ea-5418-435e-bb95-2ecf5ee9d13e
- Identyfikator
- 5562246200
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545839 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400 KVA, 230/400V oraz podłączenie do sieci w układzie automatycznej pracy awaryjnej i uruchomienie na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego „Przy Tężni"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SANATORIUM UZDROWISKOWE "PRZY TĘŻNI" IM. DR JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU S.P.Z.O.Z.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010625117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przy Stawku 12
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przytezni.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytezni.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/przytezni1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400 KVA, 230/400V oraz podłączenie do sieci w układzie automatycznej pracy awaryjnej i uruchomienie na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego „Przy Tężni"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6d769ea-5418-435e-bb95-2ecf5ee9d13e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545839
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025489/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zakup i montaż agregatu prądotwórczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524117
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-13-2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199998,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiot zamówienia obejmuje „Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400KVA, 230/400V oraz podłączenie do sieci w układzie automatycznej pracy awaryjnej i uruchomienie na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego „Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego z siedzibą przy ul. Przy Stawku 12” w poniższym zakresie:
a) Zakup agregatu prądotwórczego 400 KVA, 230/400V, przystosowanego do pracy na zewnątrz;
b) Podłączenie do sieci Sanatorium w układzie automatycznej pracy awaryjnej;
c) Obudowa w kolorze piaskowym;
d) Montaż na gotowej konstrukcji na dachu stacji transformatorowej w Sanatorium;
e) Dostosowanie istniejącej głównej rozdzielni NN do pracy w układzie SZR;
f) Uzyskanie warunków na podłączenie do sieci ENEA Operator wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji;
g) Dostarczenie instrukcji ruchu i eksploatacji agregatu prądotwórczego.
h) Uruchomienie urządzenia.
3.2. Zamawiający wymaga minimum 24 miesięcy gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia.
3.3. Zaleca się po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym bądź pisemnym do przeprowadzenia wizji lokalnej w celu uzyskania wszelkich informacji koniecznych do właściwego przygotowania oferty. Kontakt telefoniczny- Kamil Szczepaniak- tel. 52 35 81 306.
3.4. Dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego zapewnia Wykonawca ponosząc koszty i ryzyko transportu.
3.5. Osoba do kontaktu w sprawie przedmiotu zamówienia- Kamil Szczepaniak tel. 52 35 81 306.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31121000-0 - Zestawy prądnicowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej ofert lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęło 5 ofert. Cena oferty z najniższą ceną, tj. 301 227,00zł, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia, tj. 199 998,00zł brutto. Kwota ta udostępniona była na stronie internetowej prowadzonego postępowania.| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |