dostawa urządzeń sieciowych
Ambasada RP w Kiszyniowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00545877
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00545877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-15 09:32
- Lokalizacja
- Kiszyniów, MD
- Kraj zamawiającego
- MD
- ID przetargu
- ocds-148610-932e95fd-9ad0-48a4-8661-7ed2e1090a9c
- Identyfikator
- 000000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia sieciowe
Wykonawcy
1 przyznane
SEVENET SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
55 300 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545877 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawa urządzeń sieciowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Kiszyniowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grenoble 126A
1.5.2.) Miejscowość: Kiszyniów
1.5.3.) Kod pocztowy: MD-2011
1.5.5.) Kraj: Mołdawia
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marzena.borzewska@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kiszyniow.msz.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
placówka dyplomatyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
dostawa urządzeń sieciowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-932e95fd-9ad0-48a4-8661-7ed2e1090a9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00252905/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 urządzenia sieciowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W celu ułatwienia udzielania zamówień w warunkach działalności poza polskim i europejskim obszarem prawnym, ustawodawca umożliwił placówkom zagranicznym udzielanie zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki w każdym przypadku, w którym szacunkowa wartość zamówienia jest równa lub przekracza kwotę 130 000 złotych, ale jest mniejsza niż progi unijne, tj. mniejsza niż wyrażona w złotych równowartość kwoty 143 000 euro netto dla dostaw lub usług, 5 538 000 euro netto dla robót budowlanych oraz 750 000 euro netto na usługi społeczne i inne szczególne usługi.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KiszA.270.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
urządzenia sieciowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółką Sevenet S.A. ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832202053
7.3.3) Ulica: ul. Juliana Tuwima 25
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-210
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55300,00 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |