Sukcesywne dostawy pieczywa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem do stołówki szkolnej

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00545892
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00545892/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-15 09:36
Lokalizacja
Sędziejowice-Kolonia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ea33a77-cc5e-47b2-be69-0b662d0e1b38
Identyfikator
8311440538
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PieczywoPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Wykonawcy

1 przyznane

MARLENA HAŁACZKIEWICZWidawa, PL · lot 0
10 722,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00545892 z dnia 2024-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy pieczywa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem do stołówki szkolnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095615

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolonia 10

1.5.2.) Miejscowość: Sędziejowice-Kolonia

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-160

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 43 677 10 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zsckrsedziejowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrgrabski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ea33a77-cc5e-47b2-be69-0b662d0e1b38

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy pieczywa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem do stołówki szkolnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ea33a77-cc5e-47b2-be69-0b662d0e1b38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545892

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

PODSTAWA PRAWNA ZASTOSOWANIA TRYBU Z WOLNEJ RĘKI: art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.
PODSTAWA FAKTYCZNA ZASTOSOWANIA TRYBU Z WOLNEJ RĘKI: W dniu 26 sierpnia 2024 roku Zamawiający wszczął postępowanie w trybie podstawowym
bez prowadzenia negocjacji na Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem do stołówki szkolnej - nr referencyjny ZSCKR.09.2024. W postępowaniu, w części V wpłynęła jedna oferta. Ze względu jednak na niepodpisanie Formularza Ofertowego żadnym z przewidzianych w przepisach podpisów
(zob. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie Identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające Dyrektywę 1999/93/WE z dnia 23 lipca 2014 r. Dz.Urz.UE.L Nr 257, str. 73), oferta niniejsza została odrzucona. Zamawiający postępowanie unieważnił na podstawie art. 255 ust. pkt 2) Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZSCKR.09.2024

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne
dostawy pieczywa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem do stołówki szkolnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10722,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10722,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10722,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Cukierniczo-Piekarniczy Hałaczkiewicz Marlena

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 730268677

7.3.3) Ulica: Nowy Rynek 17

7.3.4) Miejscowość: Widawa

7.3.5) Kod pocztowy: 98-170

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10722,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-27
2024-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy