Budowa dojścia do budynków mieszkalnych byłych pracowników PGR w Wiązowie na działce nr 3/36 AM-3
Gmina Wiązów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546007
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546007/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-15 10:05
- Lokalizacja
- Wiązów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1acedd4-aea9-4f90-94e2-7e0f3337e545
- Identyfikator
- 9141224485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546007 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dojścia do budynków mieszkalnych byłych pracowników PGR w Wiązowie na działce nr 3/36 AM-3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 37
1.5.2.) Miejscowość: Wiązów
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-120
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713931136
1.5.8.) Numer faksu: 713931136 w.13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.bartosz@wiazow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiazow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wiazow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dojścia do budynków mieszkalnych byłych pracowników PGR w Wiązowie na działce nr 3/36 AM-32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1acedd4-aea9-4f90-94e2-7e0f3337e545
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546007
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013483/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa dojścia do budynków mieszkalnych byłych pracowników PGR w Wiązowie na działce nr 3/36 AM-3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479382
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BS.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Budowa dojścia do budynków mieszkalnych byłych pracowników PGR w Wiązowie na działce nr 3/36 AM-3.
Prace dotyczą wykonania ciągu pieszo – jezdnego do budynków mieszkalnych.
Powierzchnia – 1 131,00 m2;
Nawierzchnię drogi należy wykonać z betonowej kostki brukowej o grubości 8 cm w kolorze szarym.
Drogę należy wydzielić obrzeżami betonowymi.
Założenia ogólne:
1. podczas tyczenia należy wziąć pod uwagę granicę przyległych działek;
2. nawierzchnię jezdni należy wykonać z betonowej kostki brukowej grubości 8 cm, a chodnika o grubości 6 cm;
3. chodnik należy wydzielić obrzeżem betonowym od strony terenu zielonego;
4. jezdnię należy ograniczyć pionowo ustawionymi krawężnikami na odcinku dojazdowym;
5. przy budynku należy zamontować po obu stronach krawężniki najazdowe, co pozwoli na swobodny zjazd z jezdni i korzystanie z przyległych garaży, parkowanie na terenie zielonym, umożliwi też dojazd do posesji;
6. przy montażu krawężników należy uwzględnić możliwość odprowadzenia wody na teren zielony;
7. nawierzchnie należy wykonać z poprzecznym spadkiem ok. 2%;
8. szerokość jezdni równa 4,00 m (bez krawężników), minimalna szerokość dla klasy D (dojazdowej) wynosi 2,50 m;
9. na zakrętach jezdnia poszerzona do 5,00 m (wartość min.5,00 m);
10. szerokość chodnika równa 1,20 m (dojście do placu zabaw);
11. nie dokonano odkrywek, wobec czego po wykonaniu korytowania należy dobrać właściwą podbudowę;
12. zagęszczenie należy potwierdzić pomiarami zagęszczenia (przyjąć Is = 1,00);
13. przed rozpoczęciem prac należy zapoznać się z infrastrukturą podziemną.
14.
Przyjęty zakres prac:
1. demontaż istniejącego chodnika wzdłuż mineralnego dojazdu;
2. tyczenie jezdni i chodnika w ramach wskazanej działki (w tym roboty pomiarowe);
3. korytowanie, wywóz urobku;
4. wykonanie podbudowy uwzględniającej sporadyczny transport samochodów ciężarowych;
5. osadzenie obrzeży oraz krawężników drogowych;
6. wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej w kolorze szarym;
7. prace wykończeniowe polegające na plantowaniu nawierzchni zielonej wzdłuż drogi.
Do SWZ został dołączony szkic z przyjętym przebiegiem drogi.
Ponadto Zamawiający udostępnia przedmiar robót z kosztorysu inwestorskiego, który stanowi jedynie funkcję pomocniczą, a nie obowiązującą do wyceny oferty przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 443515,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 488425,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 443515,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ZURB s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9141357849
7.3.3) Ulica: Wincentego Witosa 2
7.3.4) Miejscowość: Borów
7.3.5) Kod pocztowy: 57-160
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 443515,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |