ZP.261.8.2024 Remont posadzek w budynku przy ul. Kościuszki 15 w Gliwicach
SĄD OKRĘGOWY W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546152
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546152/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-15 10:43
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3ccfa30-faf6-48b4-b96f-d3e627031e01
- Identyfikator
- 6312297131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneTynkowanieRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie płytek
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546152 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZP.261.8.2024 Remont posadzek w budynku przy
ul. Kościuszki 15 w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD OKRĘGOWY W GLIWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276969023
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KOŚCIUSZKI 15
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gliwice.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gliwice.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e3ccfa30-faf6-48b4-b96f-d3e627031e011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP.261.8.2024 Remont posadzek w budynku przyul. Kościuszki 15 w Gliwicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3ccfa30-faf6-48b4-b96f-d3e627031e01
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546152
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00243093/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 ZP.261.8.2024 Remont posadzek w budynku przy ul. Kościuszki 15
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509212
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu remontu posadzek w budynku przy ul. Kościuszki 15 w Gliwicach.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki:
1) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy;
2) załącznik nr 4 – przedmiary robót;
3) załącznik nr 5 – STWiOR
4) załącznik nr 6 – dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 260 ust. 1 oraz 2 ustawa z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych – dalej ustawy Pzp Zamawiający, Sąd Okręgowy w Gliwicach, informuje, iż unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Uzasadnienie:
Cena oferta najkorzystniejszej (ROB – BUD Robert Siudyka, ul. 21 Stycznia 235, 42 – 460 Przeczyce
NIP: 625 246 07 44 z ceną 1.611.793,30 zł brutto) przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć (1.065.435,00 zł brutto) o 546.358,30 zł brutto.
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |