Przebudowa łącznika ul. Leśnej z ul. Krasickiego w Opocznie

GMINA OPOCZNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00546187
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00546187/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-15 10:51
Lokalizacja
Opoczno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9bc380e3-934a-40ec-9644-39d0cae85e4f
Identyfikator
7681717575
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzeniaFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN SIEROŃTrojanowice 50A, PL · lot 0
124 107 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546187 z dnia 2024-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa łącznika ul. Leśnej z ul. Krasickiego w Opocznie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOCZNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Staromiejska 6

1.5.2.) Miejscowość: Opoczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44/ 78 60 137

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia21@um.opoczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opoczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9bc380e3-934a-40ec-9644-39d0cae85e4f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa łącznika ul. Leśnej z ul. Krasickiego w Opocznie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bc380e3-934a-40ec-9644-39d0cae85e4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546187

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221892/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Przebudowa łącznika ul. Leśnej z ul. Krasickiego w Opocznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Przebudowa łącznika ul. Leśnej z ul. Krasickiego w Opocznie, w ramach realizacji zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót polegających na modernizacji łącznika (droga wojewódzka Nr 713) ul. Leśnej z ul. Krasickiego w Opocznie ”.
5.2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane są roboty budowlane polegające na wykonaniu przebudowy łącznika na długości ok. 132 m od istniejącego chodnika wzdłuż ul. Leśnej do krawędzi jezdni ul. Krasickiego obejmujące w szczególności:
1) wykonanie robót przygotowawczych,
2) wykonanie robót rozbiórkowych-ziemnych,
3) wykonanie krawężników,
4) wykonanie ciągu jezdnego,
5) wykonanie zjazdów,
6) wykonanie robót wykończeniowych,
7) wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu.
8) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
5.3. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania przedmiotu zamówienia określa:
1) dokumentacja projektowa - Załącznik nr 1 do SWZ,
2) specyfikacja technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych
(STW i ORB) - Załącznik nr 2 do SWZ,
3) przedmiar robót - pomocniczo - Załącznik nr 3 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124107,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171798,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124107,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe i Sprzętem Budowlanym Marcin Sieroń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7681166299

7.3.3) Ulica: Trojanowice 50A

7.3.4) Miejscowość: Żarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-330

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124107,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane