,,Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach” realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”
GMINA WYŚMIERZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546238
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-15 11:03
- Lokalizacja
- Wyśmierzyce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c516c94-fc81-41ec-994e-04768de9294e
- Identyfikator
- 7981457693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546238 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
,,Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach” realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYŚMIERZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 75
1.5.2.) Miejscowość: Wyśmierzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-811
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48)6157003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umwysmierzyce@wysmierzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysmierzyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c516c94-fc81-41ec-994e-04768de9294e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach” realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c516c94-fc81-41ec-994e-04768de9294e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018841/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 ,,Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach” realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532800
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROA.271.03.05.2024.KO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest ,,Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach” realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w rozdziale 3 SWZ, który stanowi integralną część niniejszego ogłoszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
80532000-2 - Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania
48821000-9 - Serwery sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 ust. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) , Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postepowaniu, do terminu składania ofert, tj. do dnia 15 października 2024, godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |