Remont garażu oraz podjazdu do garażu OSP Rajsko
Ochotnicza Straż Pożarna w Rajsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546506
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546506/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-15 12:05
- Lokalizacja
- Rajsko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-652df17a-7758-4590-b353-44401ac6f998
- Identyfikator
- 5492069884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546506 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont garażu oraz podjazdu do garażu OSP Rajsko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Rajsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357150800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Floriana 3
1.5.2.) Miejscowość: Rajsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminaoswiecim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/osprajsko
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/osprajsko oraz https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont garażu oraz podjazdu do garażu OSP Rajsko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-652df17a-7758-4590-b353-44401ac6f998
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546506
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00453923/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont garażu oraz podjazdu do garażu OSP Rajsko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP Rajsko.P.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia:
1). REMONT GARAŻU
a) Rozbiórka warstw posadzkowych (z wyłączeniem kostki brukowej)
b) Wymiana podbudowy na nową wraz hydroizolacją fundamentów
c) Wykonanie nowej posadzki
d) Wprowadzenie nowego odwodnienia liniowego podłączonego do studni chłonnej w podwórzu oraz zabudowanie pompy głębinowej w studni
e) Pogłębienie studni na terenie wraz zabudowaniem pompy głębinowej
(zakres robót dotyczy obu pomieszczeń garażowych)
2). REMONT PODJAZDU DO GARAŻU
a) Rozbiórka istniejącej nawierzchni z kostki brukowej
b) Wykonane odwodnienia liniowego przed wjazdem i wpięcie do studni w terenie
c) Wykonanie nowej nawierzchni wraz z podbudową
3). Zakres nie obejmuje:
a). Rozbiórki nawierzchni wewnątrz garaży z kostki brukowej - do dnia przekazania placu budowy Zamawiający we własnym zakresie zdemontuje i zutylizuje istniejącą posadzkę z kostki brukowej w garażach
b). Wymiany istniejących bram garażowy poza zakresem zamówienia
4) Uwaga:
a) Rozbiórka nawierzchni wewnątrz garaży z kostki brukowej poza
zakresem zamówienia - do dnia przekazania placu budowy
Zamawiający we własnym zakresie zdemontuje i zutylizuje istniejącą
posadzkę z kostki brukowej w garażach.
b) Wymiana istniejących bram garażowy poza zakresem zamówienia.
2. Szczegółowy zakres robót obejmuje opinia techniczna, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, przedmiar robót, które należy traktować łącznie.
3. Wszelkie zmiany w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia wymagają zgody Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
4. Zadanie finasowanie ze środków dotacji Skarbu Państwa - Minister Spraw Wewnętrznych na podstawie umowy 00094/0615085/2024 o realizację zadania publicznego, o którym mowa w art. 11c ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U.2023 r. poz. 571) pod tytułem: na "Dofinansowanie OSP na zadania związane z ochroną ludności i ratownictwa".
5. Wykonawca zobowiązany jest sporządzić kosztorys ofertowy uproszczony zgodnie z załączonym przedmiarem robót na zasadach określonych w pkt 20.3 SWZ.
6. Wynagrodzenie Wykonawcy ma charakter kosztorysowo- rozliczeniowy. Zapłata nastąpi po wykonaniu i odbiorze przedmiotu zamówienia na podstawie bezusterkowego protokołu odbioru.
7. Przed podpisaniem umowy Wykonawca przedłoży Harmonogram Rzeczowo finansowy robót.
8. Zasady wykonania przedmiotu zamówienia, a w szczególności:
1) Obowiązki stron;
2) Uczestnicy procesu inwestycyjnego;
3) Terminy
4) Zasady wykonania i rozliczania robót;
5) Wstrzymanie wykonywania robót;
6) Rodzaje odbiorów i zasady ich przeprowadzania;
7) Kontrola jakości - ujawnienie i usuwanie wad i usterek;
8) Kary umowne;
9) Wynagrodzenie Wykonawcy i zasady płatności;
10) Zmiany umowy;
określone zostały szczegółowo w Istotnych Postanowieniach Umowy - Załączniku Nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189170,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250186,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189170,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BUDOWLANO MONTAŻOWY STANISŁAW BARZYCKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5521047811
7.3.3) Ulica: KUKÓW 121A
7.3.4) Miejscowość: KRZESZÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 34-206
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189170,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |