Kompleksowa autoryzowana usługa serwisowa samochodów ciężarowych marki RENAULT TRUCK na potrzeby wykonywania działalności związanej z gospodarką odpadami
"ZAKŁAD GOSPODARKI WODNO-KANALIZACYJNEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546526
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546526/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-15 12:08
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33103b06-a9f7-478f-8224-6493b71dd2b7
- Identyfikator
- 7732171153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546526 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa autoryzowana usługa serwisowa samochodów ciężarowych marki RENAULT TRUCK na potrzeby wykonywania działalności związanej z gospodarką odpadami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODARKI WODNO-KANALIZACYJNEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590761733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kępa 19
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgwk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgwk.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność wodno-kanalizacyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa autoryzowana usługa serwisowa samochodów ciężarowych marki RENAULT TRUCK na potrzeby wykonywania działalności związanej z gospodarką odpadami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33103b06-a9f7-478f-8224-6493b71dd2b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546526
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne.
Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2) ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129, 1598 ze zm.) jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Uzasadnienie faktyczne.
W dniu 20 września 2024 r. Zamawiający zamieścił ogłoszenie o zamówieniu pn. „Kompleksowa autoryzowana usługa serwisowa samochodów ciężarowych marki RENAULT TRUCKS na potrzeby wykonywania działalności związanej z gospodarką odpadami” w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2024/BZP 00509753/01.
Termin składania ofert wyznaczono zgodnie z art. 283 ustawy Pzp – do dnia 30.09.2024 r. W wymaganym terminie nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TWI.3205.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa autoryzowana usługa serwisowa 8 samochodów ciężarowych marki RENAULT TRUCKS na potrzeby wykonywania działalności związanej w gospodarką odpadami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VOLVO POLSKA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8951009619
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 597695,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |