Dostawa energii cieplnej dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim na okres od 01.10.2024r do 30.09.2025r.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546592
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-15 12:25
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a42f0c2-32d6-4195-b41e-69bcff688ae1
- Identyfikator
- 6472287006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546592 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii cieplnej dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim na okres od 01.10.2024r do 30.09.2025r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000729422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 39
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324552228
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tischner-wodzislaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tischner-wodzislaw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii cieplnej dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim na okres od 01.10.2024r do 30.09.2025r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a42f0c2-32d6-4195-b41e-69bcff688ae1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Obiekt zamawiajacego, do którego ma być dostarczane ciepło, jest podłaczony do sieci ciepłowniczej PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. ul. Rybnicka 6c, 44-335 Jastrzebie Zdrój. Jest to jedyny podmiot, który na dzien dzisiejszy występuje na lokalnym rynku ciepłowniczym, z punktu widzenia usytułowania zamawiajacego. Tym samym nie ma mozliwosci zlecenia realizacji zamówienia innemu wykonawcy. Ze wzgledów obiektywnych, niezaleznych od zamawiajacego, PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa S.A. jest jedynym wykonawcą, który może zrealizować podmiotowe świadczenia. Biorac pod uwagę istniejacy fakt oraz konieczność dalszego prawidłowego funkcjonowania, nalezy uznać, że zostały spełnione przesłanki zastosowania trybu z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1) w zwiazku z art.214 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 1605) zwanej dalej "ustawą Pzp"
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP.26.37.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156632,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energi cieplnej na okres 01.10.2024r. do 30.09.2025r. dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Ślaskim ul. Kardynała stefana Wyszynskiego 39 obejmująca swoim zakresem dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej. Dostawa energi cieplnej zasilającej obiekty na potrzeby CO wynosi :0,2000MW
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227979,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 272711500
7.3.3) Ulica: ul. Rybnicka 6C
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 44-335
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227979,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-01 do 2025-09-30| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |