Dostawa i montaż bram szybkobieżnych w Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, Gm. Sławno
"MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546721
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-15 12:51
- Lokalizacja
- Sławno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d0454e8-8deb-11ee-b55a-a22b2d7f700e
- Identyfikator
- 8390005563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546721 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż bram szybkobieżnych w Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, Gm. Sławno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770671034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Polanowska 43
1.5.2.) Miejscowość: Sławno
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mpgkim@slawno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpgkim.slawno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d0454e8-8deb-11ee-b55a-a22b2d7f700e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sp. z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż bram szybkobieżnych w Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, Gm. Sławno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d0454e8-8deb-11ee-b55a-a22b2d7f700e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00519209
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu podstawowego pn.: ”Dostawa i montaż bram szybkobieżnych w Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, Gm. Sławno”. W postępowaniu została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2023 r. poz. 1605). Prowadzone postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust 1. ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605). Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2023/BZP 00414389/01 w dniu 26 września 2023 r. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. W tej sytuacji Zamawiający spełnił przesłanki z art. 305 ust 2 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 7/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający oczekuje, że Wykonawca dostarczy i zamontuje 3 bramy o wymiarach dostosowanych do obecnych wymiarów otworów wjazdowych do hali.Otwory wjazdowe znajdują się z 3 stron budynku i posiadają wymiary:
- 810x650 cm,
- 800x650 cm,
- 1 600x650 cm.
Zamawiający dopuszcza zmniejszenie szerokości otworu wjazdowego od strony południowo-zachodniej (wjazd do części rozładunkowej hali) z 1 600 cm do 1 200 cm. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania zamknięcia przestrzeni pomiędzy elementami konstrukcyjnymi hali a bramą w zmniejszonym otworze panelami z blachy fałdowej o identycznych parametrach i identycznej barwie jak istniejąca okładzina fasady hali. Zamawiający dopuszcza wykonanie zawężenia światła bramy wjazdowej wyłącznie od strony południowo-zachodniego narożnika hali (strona lewa patrząc od zewnątrz hali).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44221300-8 - Bramy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO DOOR POLAND Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542862151
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285272,9 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-30| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |