Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Dąbrówno w jednostce ewidencyjnej Dąbrówno
Powiat Ostródzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00546837
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00546837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-15 13:12
- Lokalizacja
- Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7a2a4bd-eba8-4ede-8ec3-8d61f93be353
- Identyfikator
- 7411769645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546837 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Dąbrówno w jednostce ewidencyjnej Dąbrówno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostródzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostróda
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.ostroda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.ostroda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7a2a4bd-eba8-4ede-8ec3-8d61f93be3531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Dąbrówno w jednostce ewidencyjnej Dąbrówno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7a2a4bd-eba8-4ede-8ec3-8d61f93be353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046891/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Dąbrówno w jednostce ewidencyjnej Dąbrówno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501395
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AN.272.1.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie modernizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębu ewidencyjnego Dąbrówno w gminie Dąbrówno, w powiecie ostródzkim w trybie art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U z 2024 r. poz. 1151 z późn. zm.) oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz.U. z 2024 r. poz. 219). Zakres prac modernizacyjnych obejmuje pozyskanie i uzupełnienie danych dotyczących przebiegu granic działek ewidencyjnych i opisujących je punktów granicznych, uzupełnienie operatu ewidencyjnego o dane dotyczące budynków i lokali, uzupełnienie obiektów trwale związanych z budynkami, nadanie budynkom właściwych identyfikatorów budynków, aktualizacja użytków gruntowych i klas, ustalenie granic dróg publicznych i wewnętrznych będących własnością odpowiedniej jednostki samorządu terytorialnego.
2. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie w następujących etapach1:
a) Etap I – obejmował będzie prace wyszczególnione w rozdziale 4 pkt 1-7 projektu modernizacji (zał. nr 4 do SWZ). Termin realizacji etapu I: od dnia podpisania umowy do dnia 16 grudnia 2024 r. Wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy za realizację etapu I wynosić będzie 20 000,00 zł brutto.
b) Etap II – obejmować będzie prace wyszczególnione w rozdziale 4 pkt 8 – 16 projektu modernizacji (zał. nr 4 do SWZ). Termin realizacji etapu II: od dnia 17 grudnia 2024 r. do dnia 30 maja 2025 r. Wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy za realizację etapu II stanowić będzie 40 % całego wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego ze złożonej oferty.
c) Etap III – obejmować będzie prace wyszczególnione w rozdziale 4 pkt 17 – 21 projektu modernizacji (zał. nr 4 do SWZ). Termin realizacji etapu III: od dnia 2 czerwca 2025 r. do dnia 17 października 2025 r. Wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy za realizację etapu III stanowić będzie 30 % całego wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego ze złożonej oferty.
d) Etap IV – obejmować będzie prace wyszczególnione w rozdziale 4 pkt 22 – 26 projektu modernizacji (zał. nr 4 do SWZ). Termin realizacji etapu IV: od dnia 20 października 2025 r. do dnia 15 grudnia 2025 r. Wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy za realizację etapu IV stanowić będzie pozostała kwota z wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego ze złożonej oferty.
3. Inne postanowienia:
1) Zamawiający wymaga aby do dnia 16 grudnia 2024 r. Wykonawca założył realizację prac na kwotę minimum 20 000,00 zł brutto, z zastrzeżeniem, że płatności w roku 2024 za prace wykonane do dnia 16 grudnia 2024 r. nie przekroczą wskazanej wyżej kwoty. Zamawiający nie przewiduje możliwości płatności za prace wykonane w roku 2024 powyżej kwoty 20 000,00 zł brutto.
2) Zamawiający wymaga aby Wykonawca, na wykonany przedmiot zamówienia udzielił gwarancji w okresie minimum 36 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego
72312000-5 - Usługi wprowadzania danych
72310000-1 - Usługi przetwarzania danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144306,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246690,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144306,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MGEO Usługi Geodezyjne Mikołaj Jurewicz
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GEOB Usługi Geodezyjne Piotr Kusek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 790957335
7.3.3) Ulica: Białe 5
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-402
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144306,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-15 do 2025-12-15| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |