Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego na gruntowe drogi powiatowe Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie - cz. II

POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00546844
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00546844/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-15 13:14
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1de78c4-0cb6-47fb-93a5-77d6bdd2e3f6
Identyfikator
7393019602
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Wykonawcy

3 przyznane

KATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL · lot 0
63 640,2 PLN
KATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL · lot 1
105 534 PLN
KATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL · lot 2
118 535,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00546844 z dnia 2024-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego na gruntowe drogi powiatowe Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie - cz. II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510866733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cementowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-429

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 535 66 30

1.5.8.) Numer faksu: 89 535 6640

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psd@powiat-olsztynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psd.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/980833

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność wspomagająca transport lądowy pozostała

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa kruszywa łamanego na gruntowe drogi powiatowe Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie - cz. II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1de78c4-0cb6-47fb-93a5-77d6bdd2e3f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546844

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068608/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 dostawa kruszyw do remontów dróg o nawierzchni innej niż bitumiczna - częśc II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.45.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 207700 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

V. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (art. 281 ust. 1 pkt 5)
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm (C50/10) oraz kruszywa łamanego frakcji 0-63mm (C50/30) o ciągłym uziarnieniu, z przeznaczeniem do bieżącego utrzymania powiatowych dróg gruntowych, będących w zarządzaniu Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie, z podziałem na 3 zadania:
1.1. ZADANIE NR 1- Dostawa kruszyw na teren działania Obwodu Drogowego w Olsztynku.
a) kruszywa łamanego frakcji 0-31,5mm (C 50/10), w łącznej ilości do 400 Mg;
b) kruszywa łamanego frakcji 0-63mm (C50/30), w łącznej ilości do 200 Mg.
1.1.1 Kruszywa dostarczane będą każdorazowo na pisemne zgłoszenie Zamawiającego. Wykonawca dostarczy zamówioną partię kruszyw w terminie przez siebie wskazanym w ofercie, nie dłuższym jednak niż 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia zapotrzebowania.
1.1.2. Zamawiający w pisemnym zgłoszeniu, o którym mowa w pkt 1.1.1, każdorazowo określi: ilość i rodzaj kruszyw, jakie należy dostarczyć na drogi powiatowe Nr: 1230N, 1429N, 1431N, 1526N, 1372N, 1443N.
1.1.3. Koszt transportu kruszyw, o których mowa w ust 1.1. i ich rozładunek w miejscu, o którym mowa w ust 1.1.2 leży po stronie Wykonawcy.
1.1.4. Kruszywa, o których mowa w ust 1.1. muszą spełniać wymagania norm: PN-EN 13043-2004 oraz norm PN-EN 13242+A1:2010, lub równoważne oraz posiadać odpowiednie certyfikaty lub świadectwa potwierdzające spełnienie tych norm.
Wykonawca przy każdej dostawie jest zobowiązany do złożenia odpowiednich dokumentów, potwierdzających, że dostarczone kruszywa spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.5.) Wartość części: 46200 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm (C50/10) oraz kruszywa łamanego frakcji 0-63mm (C50/30) o ciągłym uziarnieniu, z przeznaczeniem do bieżącego utrzymania powiatowych dróg gruntowych, będących w Zarządzaniu Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie, z podziałem na 3 zadania:
Przedmiotem zamówienia, objętego Zadaniem Nr 2 są sukcesywne dostawy:
a) kruszywa łamanego frakcji 0-31,5mm (C50/10), w łącznej ilości do 700 Mg;
b) kruszywa łamanego frakcji 0-63 mm(C50/30), w łącznej ilości do 300 Mg.
1.2.1 Kruszywa dostarczane będą każdorazowo na pisemne zgłoszenie Zamawiającego. Wykonawca dostarczy zamówioną partię kruszyw w terminie przez siebie wskazanym w ofercie, nie dłuższym jednak niż 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia zapotrzebowania.
1.2.2. Zamawiający w pisemnym zgłoszeniu, o którym mowa w pkt 1.2.1., każdorazowo określi: ilość i rodzaj kruszyw, jakie należy dostarczyć na drogi powiatowe Nr: 1438N, 1440N, 1444N, 1465N, 1479N.
1.2.3.Koszt transportu kruszyw, o których mowa w ust 1.2. i ich rozładunek w miejscu, o którym mowa w ust 1.2.2. leży po stronie Wykonawcy.
1.2.4. Kruszywa, o których mowa w ust 1.2. muszą spełniać wymagania norm: PN-EN 13043-2004 oraz normy PN-EN 13242+A1:2010, lub równoważne oraz posiadać odpowiednie certyfikaty lub świadectwa potwierdzające spełnienie tych norm.
Wykonawca przy każdej dostawie jest zobowiązany do złożenia odpowiednich dokumentów, potwierdzających, że dostarczone kruszywa spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.5.) Wartość części: 77000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm (C50/10) oraz kruszywa łamanego frakcji 0-63mm (C50/30) o ciągłym uziarnieniu, z przeznaczeniem do bieżącego utrzymania powiatowych dróg gruntowych, będących w zarządzaniu Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie, z podziałem na 3 zadania:
1.1. ZADANIE NR 3- Dostawa kruszyw na teren działania Obwodu Drogowego w Dobrym Mieście.
Przedmiotem zamówienia, objętego zadaniem Nr 3 są sukcesywne dostawy:
a) kruszywa łamanego frakcji 0-31,5mm(C50/10), w łącznej ilości do 1000 Mg;
b) kruszywa łamanego frakcji 0-63mm (C50/30), w łącznej ilości do 300 Mg.
1.3.1 Kruszywa dostarczane będą każdorazowo na pisemne zgłoszenie Zamawiającego. Wykonawca dostarczy zamówioną partię kruszyw w terminie przez siebie wskazanym w ofercie, nie dłuższym jednak niż 3 dni, licząc od dnia zgłoszenia zapotrzebowania.
1.3.2. Zamawiający w pisemnym zgłoszeniu, o którym mowa w pkt 1.3.1., każdorazowo określi: ilość i rodzaj kruszyw, jakie należy dostarczyć na drogi powiatowe Nr 1401N, 1411N, 1959N, 1368N, 1428N, 1447N, 1409N, 1417N, 1364N, 1501N, 1421N, 1405N, 1358N, 1364N, 1412N, 1451N, 1438N.
1.3.3. Koszt transportu kruszyw, o których mowa w ust 1.3. i ich rozładunek w miejscu, o którym mowa w ust 1.3.2 leży po stronie Wykonawcy.
1.3.4.Kruszywa, o których mowa w ust 1.3. muszą spełniać wymagania norm: PN-EN 13043-2004 oraz norm PN-EN 13242+A1:2010, lub równoważne oraz posiadać odpowiednie certyfikaty lub świadectwa potwierdzające spełnienie tych norm.
Wykonawca przy każdej dostawie jest zobowiązany do złożenia odpowiednich dokumentów, potwierdzających, że dostarczone kruszywa spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.5.) Wartość części: 84500 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63640,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63640,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63640,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391980198

7.3.4) Miejscowość: Sętal 66

7.3.5) Kod pocztowy: 11-001

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63640,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105534,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105534,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105534,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391980198

7.3.4) Miejscowość: Sętal 66

7.3.5) Kod pocztowy: 11-001

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105534,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118535,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118535,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118535,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391980198

7.3.4) Miejscowość: Sętal 66

7.3.5) Kod pocztowy: 11-001

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118535,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2024-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy