„Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne”
Gmina Kobiele Wielkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547025
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-15 13:57
- Lokalizacja
- Kobiele Wielkie, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5122f1a-c517-4df2-a96e-aa7a56cb09d5
- Identyfikator
- 7722259751
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547025 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobiele Wielkie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Reymonta
1.5.2.) Miejscowość: Kobiele Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-524
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kobielewielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kobielewielkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kobielewielkie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5122f1a-c517-4df2-a96e-aa7a56cb09d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065148/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.1 Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409484
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIG.I.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 520000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne”, obejmuje :
1. demontaż istniejącego oświetlenia (wraz z wysięgnikami i oprzewodowaniem)
- oprawy sodowe o mocy 70W – 274 szt.
- oprawy rtęciowe o mocy 100W – 413 szt.
- oprawy ledowe 50W ( w starej technologii) – 17 szt.
2. dostawa i montaż opraw LED :
- o mocy 39W – 507 szt.
- o mocy 55W – 197 szt.
3. Dostawa i montaż wysięgników :
- wysięgnik o długości 0,5m(krótki) – 52 szt.
- wysięgnik o długości 1m(standard) – 502 szt.
- wysięgnik o długości 1,5m(długi) – 150szt.
4. wykonanie oprzewodowania przewodem YDY 2x1,5mm2 dla każdej oprawy LED
5. wykonanie pomiarów elektrycznych odbiorczych wybudowanych elementów oświetlenia drogowego
6. przeprowadzenie wymaganych badań
7. przygotowanie dokumentacji powykonawczej (inwentaryzacja powykonawcza, atesty na zabudowane materiały, itp.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 639600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2400000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 639600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Włodzimierz Kuliś ALLTECH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590365776
7.3.3) Ulica: Leszka Czarnego 13
7.3.4) Miejscowość: Radomsko
7.3.5) Kod pocztowy: 97-500
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 639600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na zadanie inwestycyjne: „Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne”, jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |