Dostawa znaków drogowych pionowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego dla RDW w Gryficach

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00547185
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00547185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-15 14:26
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cba81b80-d981-4efd-b4c6-7a99f5ae64b6
Identyfikator
6692214133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Znaki drogoweSłupki drogoweRury i osprzęt

Wykonawcy

1 przyznane

ERPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
57 207,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547185 z dnia 2024-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa znaków drogowych pionowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego dla RDW w Gryficach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.3.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczecińska 31

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-122

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.gryfice@zzdw.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzdw.ezamawiajacy.pl/pn/ZZDW/demand/174300/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa znaków drogowych pionowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego dla RDW w Gryficach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cba81b80-d981-4efd-b4c6-7a99f5ae64b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211158/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.12 Dostawa znaków drogowych, słupków do znaków i innych elementów bezpieczeństwa ruchu dla RDW w Gryficach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500826

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZDW – 6.3810.133.2024.4

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 78009,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres zamówienia obejmuje dostawę znaków drogowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz rur stalowych o parametrach technicznych opisanych w rozdziale C niniejszej specyfikacji i w ilości wskazanej w formularzu cenowym.
2. Wykonawca dokona dostawy oraz rozładunku przedmiotu zamówienia na własny koszt, zapewniając należyte jego zabezpieczenie w czasie transportu oraz przy załadunku i rozładunku.
3. Adres dostawy:
a) Obwód Drogowy Gryfice, ul. Piłsudskiego 18, 72-300 Gryfice – zgodnie
z ilościami określonymi w SWZ,
b) Obwód Drogowy Kamień Pomorski, ul. Nowoprojektowana 1, 72-400 Kamień Pomorski - zgodnie z ilościami określonymi w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34992200-9 - Znaki drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928460-0 - Słupki drogowe

44163000-0 - Rury i osprzęt

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55622,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66956,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57207,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ERPLAST Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542922856

7.3.3) Ulica: Witebska 27

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-778

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57207,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający przewidział prawo opcji w terminie do 70 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy na kwotę nie większą niż 31.980,00 zł brutto.
2024-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy