Usługa ochrony osób i mienia w budynkach Krajowej Informacji Skarbowej
KRAJOWA INFORMACJA SKARBOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547218
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-15 14:32
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-874c1160-ddb9-4832-b8f5-22b55a6e53ee
- Identyfikator
- 5472169306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547218 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony osób i mienia w budynkach Krajowej Informacji Skarbowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWA INFORMACJA SKARBOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366063511
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 5
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 472 79 00
1.5.8.) Numer faksu: 33 472 79 04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.kis@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kis.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kis.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa ochrony osób i mienia w budynkach Krajowej Informacji Skarbowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-874c1160-ddb9-4832-b8f5-22b55a6e53ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239416/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa ochrony osób i mienia oraz całodobowy monitoring zewnetrzny w budynkach Krajowej Informacji Skarbowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463486
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 0110-KLL2.260.18.2024, ZKP-8/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony osób i mienia oraz całodobowego monitoringu zewnętrznego sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji ppoż. przy udziale grupy interwencyjnej z wykorzystaniem elektronicznych systemów: systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), systemu monitoringu wizyjnego (CCTV), systemu sygnalizacji pożarowej (SSP) oraz konserwacja tych systemów polegające m.in. na zapewnieniu bezpieczeństwa osób i mienia znajdujących się w chronionym obiekcie, podejmowaniu interwencji związanych z zadziałaniem systemów zabezpieczenia elektronicznego, strzeżenia mienia przed nieuprawnionym działaniem osób trzecich oraz konserwacji systemów alarmowych.Miejsce realizacji usługi: Krajowa Informacja Skarbowa, ul. Warszawska 5, 43-300 Bielsko-Biała.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu
79715000-9 - Usługi patrolowe
50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu
50610000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu bezpieczeństwa
50343000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń wideo
4.5.5.) Wartość części: 136883,42 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Bezpośrednia ochrona osób i mienia realizowana przez pracowników ochrony z wykorzystaniem elektronicznych systemów: systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) oraz konserwacji systemów alarmowych.Miejsce realizacji zamówienia: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej, ul. Dekana 6, 64-100 Leszno.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79715000-9 - Usługi patrolowe
50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu
50610000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu bezpieczeństwa
50343000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń wideo
79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu
4.5.5.) Wartość części: 76184,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137075,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178329,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137075,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EL Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ASTRO POLSKA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6410012402
7.3.3) Ulica: Staszica 27
7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 41-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Grupa Interwencyjna: JUSTUS C.M.A. Sp. z o. o., ul. Skotnicka 230, 30-394 Kraków
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137075,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-30 do 2025-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87264,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87264,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87264,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Ochrony Osób i Mienia LION Grzegorz Jerzyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 785-160-28-08
7.3.3) Ulica: Brzechwy 43
7.3.4) Miejscowość: Śrem
7.3.5) Kod pocztowy: 63-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87264,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-30 do 2025-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |