Kompleksowa usługa specjalistycznego prania odzieży, bielizny i pozostałego asortymentu

Dom Pomocy Społecznej w Jordanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00547229
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00547229/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-15 14:34
Lokalizacja
Świebodzin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6a67be8-520b-405c-9773-7d7957fa4994
Identyfikator
9271459287
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prowadzenia pralni

Wykonawcy

1 przyznane

HYGEA spółka z ograniczoną odpowiedzialnoościąCzarnków, PL · lot 0
125 971,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547229 z dnia 2024-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa specjalistycznego prania odzieży, bielizny i pozostałego asortymentu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Jordanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001059432

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jordanowo 3

1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683811020

1.5.8.) Numer faksu: 683811020

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpsjordanowo@powiat.swiebodzin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/dpsjordanowo/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6a67be8-520b-405c-9773-7d7957fa4994

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa usługa specjalistycznego prania odzieży, bielizny i pozostałego asortymentu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6a67be8-520b-405c-9773-7d7957fa4994

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547229

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00207271/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług pralniczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491181

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS-III.3402.2.2024.BD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 154460,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa specjalistycznego prania :
1) bielizny pościelowej;
2) odzieży fasonowej;
3) odzieży i bielizny mieszkańców DPS;
4) odzieży ochronnej;
5) odzieży roboczej w tym:
a) letniej: spodnie, bluza, t-shirt, fartuch;
b) zimowej: spodnie, bluza, koszula flanelowa, fartuch, bluza polarowa, kurtka zimowa, kamizelka ocieplana;

6) innych w tym:
a) ręczniki lniane, kuchenne;
b) ręczniki frotte;
c) ścierki, szmaty;
d) mopy;
e) piżamy;
f) szlafroki
g) obrusy
h) firany;
7) pokrowców na materace;
8) kołder;
9) poduszek;
10) koców, narzut;
11) materacy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98311200-8 - Usługi prowadzenia pralni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125971,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155520,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125971,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYGEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7632148901

7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 96

7.3.4) Miejscowość: Czarnków

7.3.5) Kod pocztowy: 64-700

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125971,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi