Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokrycia dachowego oraz wyk. izolacji termicznej i przeciwwilgociowej w Ogrzewalni dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie
Gmina Miejska Kraków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547242
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547242/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-15 14:37
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3faf92f-1e3b-4ac2-bdd9-6583203b6a53
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547242 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokrycia dachowego oraz wyk. izolacji termicznej i przeciwwilgociowej w Ogrzewalni dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków
1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefińska 14
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-529
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: do@mops.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d3faf92f-1e3b-4ac2-bdd9-6583203b6a531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokrycia dachowego oraz wyk. izolacji termicznej i przeciwwilgociowej w Ogrzewalni dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3faf92f-1e3b-4ac2-bdd9-6583203b6a53
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547242
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510005
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku Ogrzewalni dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie – obejmujących między innymi:
1) Roboty dekarskie: rozbiórka zniszczonego istniejącego pokrycia papowego oraz wykonanie nowego,
2) Roboty blacharskie: rozbiórka zniszczonych istniejących obróbek blacharskich oraz wykonanie nowych,
3) Roboty termoizolacyjne: wykonanie brakującej izolacji dachu - styropapa,
4) Roboty elektryczne: demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej,
5) Roboty termoizolacyjne: izolacja termiczna i przeciwwilgociowa ścian fundamentowych.
Szczegółowy zakres robót określają:
1) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
2) Przedmiar robót,
3) Zestawienie materiałów,
Terminy realizacji zamówienia:
1) Rozpoczęcie robót: do 15.10.2024 r.
2) Zakończenie robót budowlanych: 25 listopad 2024 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261410-1 - Izolowanie dachu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zawiadamia, iż w oznaczonym terminie za pośrednictwem platformy e-puap otrzymał ofertę jednego Wykonawcy F-Moving Andrzej Bobowski, adres: 41 -506 Chorzów, ul. Chocimska 4/2. Zamawiający informuje, iż Wykonawca ten nie złożył ofert zgodnie z formą i wymogami przewidzianymi w art. 63 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z tym przepisem: „W postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym”. Oferta ta nie mogła zostać zweryfikowana w zakresie tożsamości osoby podpisującej z uwagi na brak podpisu, który nie został złożony w którejkolwiek z form z przewidzianych w w/w przepisie , tj. nie został złożone w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Jak wynika z powyżej cytowanego przepisu sankcją za złożenie oferty czy też oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w formie nieprzewidzianej w art. 63 ust. 1 i 2 Pzp jest nieważność takiej oferty – wobec tego na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 4 oraz 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ofertę należało odrzucić.Mając powyższe na uwadze w oparciu o art. 255 pkt 2 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |