Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych przyczep socjalnych w zabudowie kontenerowej – zamówienie udzielane w częściach
ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547317
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547317/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-15 14:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6215efea-e08d-4ab1-81c9-7f8059d7d5e3
- Identyfikator
- 5272456107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PrzyczepyBaraki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547317 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych przyczep socjalnych w zabudowie kontenerowej – zamówienie udzielane w częściach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015895956
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976 Roku 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 223973905
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@zrikd.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zrikd.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6215efea-e08d-4ab1-81c9-7f8059d7d5e31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
remonty i konserwacja dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych przyczep socjalnych w zabudowie kontenerowej – zamówienie udzielane w częściach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6215efea-e08d-4ab1-81c9-7f8059d7d5e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547317
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031714/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.15 Przyczepa socjalna w zabudowie kontenerowej - 6 szt.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492984
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPZP/271/924/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 242276,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 1 - dostawa 1 szt. fabrycznie nowej przyczepy socjalnej w zabudowie kontenerowej;4.5.3.) Główny kod CPV: 34223300-9 - Przyczepy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44211110-6 - Baraki
4.5.5.) Wartość części: 121138,21 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 2 - dostawa 1 szt. fabrycznie nowej przyczepy socjalnej w zabudowie kontenerowej;4.5.3.) Główny kod CPV: 34223300-9 - Przyczepy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44211110-6 - Baraki
4.5.5.) Wartość części: 121138,21 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |