Zaprojektowanie i wykonanie z materiałów dostarczonych przez Zamawiającego oraz opracowanie i realizacja poligraficzna dzieł dla Zespołu Parków krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547578
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-15 21:06
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8737b847-6395-42bf-b61c-c99c192be641
- Identyfikator
- 7781335376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i powiązaneUsługi związane z drukowaniem
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547578 z dnia 2024-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zaprojektowanie i wykonanie z materiałów dostarczonych przez Zamawiającego oraz opracowanie i realizacja poligraficzna dzieł dla Zespołu Parków krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630499026
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piekary 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-823
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zpkww.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpkww.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8737b847-6395-42bf-b61c-c99c192be6411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie z materiałów dostarczonych przez Zamawiającego oraz opracowanie i realizacja poligraficzna dzieł dla Zespołu Parków krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8737b847-6395-42bf-b61c-c99c192be641
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528442
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.231.4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie na zamówienie Zamawiającego dzieła z materiałów dostarczonych przez Zamawiającego oraz opracowanie i realizacja poligraficzna: wydawnictwa albumowego pn. „W krainie rycyka” w wersji polskojęzycznej i anglojęzycznej - Część 1 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem
4.5.5.) Wartość części: 84761,9 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie na zamówienie Zamawiającego dzieła z materiałów dostarczonych przez Zamawiającego oraz opracowanie i realizacja poligraficzna kalendarzy w trzech formatach - Część 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem
4.5.5.) Wartość części: 65040,65 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie na zamówienie Zamawiającego dzieła z materiałów dostarczonych przez Zamawiającego oraz opracowanie i realizacja poligraficzna: publikacji pokonkursowej „Przyrodnicze rymowanie - otaczającego świata poznawanie – symbole wielkopolskich parków krajobrazowych” – Część 3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem
4.5.5.) Wartość części: 14476,19 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
| 2024-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |