Zakup aparatu USG

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00547580
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00547580/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-15 21:22
Lokalizacja
Sulechów, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ff18892-60f5-4097-895d-08153f1fd406
Identyfikator
9271677943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparaty ultrasonograficzne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547580 z dnia 2024-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup aparatu USG

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa, 1

1.5.2.) Miejscowość: Sulechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.piotrowska@spzozsulechow.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spzozsulechow.med.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ff18892-60f5-4097-895d-08153f1fd406

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup aparatu USG

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ff18892-60f5-4097-895d-08153f1fd406

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547580

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00207422/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa aparatu ultrasonograficznego dla potrzeb SP ZOZ w Sulechowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477905

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.382.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatu USG z 6 sondami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu numer nr 2024/BZP 00477905/01 opublikowane dnia 29.08.2024 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych do upływu terminu składania ofert wpłynęła oferta złożona przez Wykonawcę TMS Sp. z o.o., Ul. Wiertnicza 84, 02-952 Warszawa.
Zamawiający informuje, że w związku z nieotrzymaniem dotacji celowej na zrealizowanie zadania dotyczącego Dostawy aparatu USG, unieważnia postępowanie. Możliwość unieważnienia postepowania na podstawie art. 277 pkt 1) ustawy Pzp została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu w Sekcji VI, pkt 6.7.) ogłoszenia o zamówieniu.
2024-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy