Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Korfantów

Gmina Korfantów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00547634
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00547634/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-16 07:51
Lokalizacja
Korfantów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8722e37-c1f4-4d37-be35-6c5b9d5ba855
Identyfikator
7532382709
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYCJA GRABAZAWONIA, PL · lot 0
160 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547634 z dnia 2024-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Korfantów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Korfantów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 4

1.5.2.) Miejscowość: Korfantów

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-317

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: (77) 4343 820

1.5.8.) Numer faksu: (77) 4343 817

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@korfantow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korfantow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8722e37-c1f4-4d37-be35-6c5b9d5ba855

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Korfantów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8722e37-c1f4-4d37-be35-6c5b9d5ba855

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547634

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040187/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Korfantów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477473

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKI.IV.271.8.2023.ISz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Sporządzenie Planu Ogólnego Gminy Korfantów,
o którym jest mowa w art. 13a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (T.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130) oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem
i uchwaleniem planu ogólnego. Powierzchnia opracowania (gminy) obejmuje ok. 17 953 ha.

W obszarze przewidzianym do opracowania obecnie obowiązuje studium uwarunkowań
i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Korfantów zatwierdzone Uchwałą
Nr LIII/307/2010 Rady Miejskiej w Korfantowie z dnia 30 czerwca 2010 r., które jest dostępny na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Korfantowie, tj. https://bip.korfantow.pl/4190/2579/studium-uwarunkowan-i-kierunkow-zagospodarowania-przestrzennego-gminy-korfantow.html, a także pod adresem: https://korfantow.e-mapa.net/.

Ponadto na terenie Gminy Korfantów obowiązuje 12 miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, które są dostępne na stronie BIP Urzędu Miejskiego
w Korfantowie, tj. https://bip.korfantow.pl/252/2548/miejscowy-plan-zagospodarowania-przestrzennego-gminy-korfantow.html, a także pod adresem: https://korfantow.e-mapa.net/.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKT PIN PATRYCJA GRABA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151756060

7.3.3) Ulica: UL. SŁONECZNA 8

7.3.4) Miejscowość: ZAWONIA

7.3.5) Kod pocztowy: 55-106

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi