Modernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim”-dotyczy etapu 2 i 3.
POWIAT TOMASZOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547671
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-16 08:15
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-541e300f-75fc-4f3e-bdb1-165bb3525ed7
- Identyfikator
- 7732321115
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547671 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim”-dotyczy etapu 2 i 3.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TOMASZOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-tomaszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-541e300f-75fc-4f3e-bdb1-165bb3525ed71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim”-dotyczy etapu 2 i 3.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-541e300f-75fc-4f3e-bdb1-165bb3525ed7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029573/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim dot. etap 2 i 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515014
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim”-
dotyczy etapu 2 i 3 (Dach 2 i 3).
Planowana inwestycja obejmuje modernizację dachu, która polegać będzie na:
• wykonaniu ociepleniu stropodachu,
• wykonaniu pokrycia dachu,
• wykonaniu prawidłowego spadkowania połaci dachu, koryt i koszy,
• wykonaniu przelewów awaryjnych,
• wykonaniu ogrzewania wpustów dachowych,
• demontażu istniejącej instalacji odgromowej i wykonaniu nowo projektowanej instalacji odgromowej,
• wymianie poliwęglanu na istniejącym świetliku.
Roboty będą przeprowadzane w trakcie funkcjonowania obiektu. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić etapowość robót
gwarantującą prawidłowe funkcjonowanie budynku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa:
1)dokumentacja techniczna:
- Przedmiar robót
- Projekt techniczno-wykonawczy pokrycia dachu wraz z termomodernizacją-branża konstrukcyjna
- Projekt techniczno-wykonawczy-branżą elektryczna
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIOR)
UWAGA wyżej wymienioną dokumentację techniczną należy rozpatrywać mając na uwadze, że zakresem zamówienia jest
realizacją części 2 i 3 tj. dach część 2 i dach część 3 (rysunek podział dachu – załącznik nr 7 do SWZ)
2) SWZ wraz z załącznikami, w tym projektem umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione, ponieważ na realizację zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |