Dostawa w roku 2025 i 2026 oleju opałowego na potrzeby Gminy Kiwity.
Gmina Kiwity
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547781
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547781/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-16 08:47
- Lokalizacja
- Kiwity, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-088d11be-95f7-4edd-83c4-8d246243787c
- Identyfikator
- 7431913795
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547781 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa w roku 2025 i 2026 oleju opałowego na potrzeby Gminy Kiwity.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kiwity
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742801
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kiwity 28
1.5.2.) Miejscowość: Kiwity
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-106
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897660995
1.5.8.) Numer faksu: 897660995
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakiwity.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipkiwity.warmia.mazury.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kiwity1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa w roku 2025 i 2026 oleju opałowego na potrzeby Gminy Kiwity.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-088d11be-95f7-4edd-83c4-8d246243787c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547781
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011604/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawy w 2025 i 2026 roku oleju opałowego na potrzeby gminy Kiwity
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00508682
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKŚO.I.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 284080,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa w roku 2025 i 2026 oleju opałowego na potrzeby Gminy Kiwity ”. Dostawy będą realizowane do kotłowni: Urzędu Gminy – 30 000 l., kotłowni byłego Gminnego Ośrodka Kultury – 17 000l. oraz budynek Szkoły Podstawowej w Żegotach 20 000l. Przewidywana całkowita szacunkowa ilość dostaw oleju opałowego wynosi 67 000 l. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości dostarczonego oleju opałowego. Dostarczany Zamawiającemu olej opałowy musi spełniać wymagania normy PN-C-96024:2011, gatunek L1 oraz rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz. U. z 2016 r., poz. 2008). Dostawa i rozładunek oleju będzie się odbywał przy zastosowaniu autocystern przystosowanych do przewozu paliw płynnych wyposażonych zalegalizowany licznik oraz pompę do rozładunku oleju.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250526,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252998,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250526,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Olkop Bis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360862079
7.3.3) Ulica: Szosa Rypińska 26
7.3.4) Miejscowość: Golub-Dobrzyń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250526,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2026-12-31| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |