„Zagospodarowanie turystyczno - rekreacyjne w miejscowości Zadroże poprzez stworzenie infrastruktury w postaci wiaty turystycznej, elementów małej architektury oraz placu zabaw”
Gmina Trzyciąż
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00547942
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00547942/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-16 09:26
- Lokalizacja
- Trzyciąż, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-890a3853-9cce-4552-93a4-e69513e52c3b
- Identyfikator
- 6372024112
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00547942 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie turystyczno - rekreacyjne w miejscowości Zadroże poprzez stworzenie infrastruktury w postaci wiaty turystycznej, elementów małej architektury oraz placu zabaw”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzyciąż
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 4
1.5.2.) Miejscowość: Trzyciąż
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-353
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 12/389-40-01 w.30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agajda@gminatrzyciaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gminatrzyciaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://trzyciaz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie turystyczno - rekreacyjne w miejscowości Zadroże poprzez stworzenie infrastruktury w postaci wiaty turystycznej, elementów małej architektury oraz placu zabaw”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-890a3853-9cce-4552-93a4-e69513e52c3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547942
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00080005/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie turystyczno-rekreacyjne w miejscowości Zadroże poprzez stworzenie infrastruktury w postaci wiaty turystycznej, elementów małej architektury oraz placu zabaw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512218
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Zagospodarowanie turystyczno - rekreacyjne w miejscowości Zadroże poprzez stworzenie infrastruktury w postaci wiaty turystycznej, elementów małej architektury oraz placu zabaw”
„Zadanie obejmuje budowę wiaty, obiektów małej architektury w miejscu publicznym
o powierzchni opracowania 335,8 m² wraz z wykonaniem nawierzchni z kostki betonowej (powierzchnia 76,7 m2), nawierzchni z mat przerostowych (powierzchnia 193,3 m2) na terenie zielonym w Zadrożu. Projektuje się budowę wiaty rekreacyjnej, obiektów małej architektury, składających się z trzech urządzeń zabawowych ( zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, ścianka wspinaczkowa, huśtawka mobilus), jednego urządzenia siłowni zewnętrznej (biegacz/orbitrek na pylonie), jednego kosza na oraz tablicy z regulaminem.
Ponadto projektuje się nawierzchnię z bezfazowej kostki betonowej w kolorze szarym, otoczoną obrzeżem betonowym o wym. 6x20x100 cm. Pod urządzeniami zabawowymi projektuje się nawierzchnię bezpieczną z mat przerostowych. Uzupełnieniem projektu jest nasadzenie 26 sztuk roślin oraz wykonanie trawnika z siewu.
Informacje dodatkowe uszczegóławiające opis przedmiotu zamówienia:
a) Kosztorys ofertowy proszę skalkulować zgodnie z przedmiarem. Rozliczenie umowy odbędzie się wynagrodzeniem ryczałtowym.
b) Dodatkowo należy skalkulować przygotowanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej oraz pielęgnację roślin i trawnika w okresie gwarancyjnym (3 lata) .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278758,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298328,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |