Remont odcinkowy dróg powiatowych ul. Dmowskiego, ul. Staszica i ul. Królowej Bony stanowiącej starodroże byłej drogi wojewódzkiej nr 886 od ronda im. Z. Beksińskiego do skrzyżowania z DK 28 w Sanoku
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SANOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548273
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-16 10:40
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-edd871be-3f80-4515-802c-16d8730a4797
- Identyfikator
- 6871649066
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty odwadniające
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548273 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont odcinkowy dróg powiatowych ul. Dmowskiego, ul. Staszica i ul. Królowej Bony stanowiącej starodroże byłej drogi wojewódzkiej nr 886 od ronda im. Z. Beksińskiego do skrzyżowania z DK 28 w Sanoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SANOKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370448366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Witkiewicza 8
1.5.2.) Miejscowość: Sanok
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@pzd.sanok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzd.sanok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-edd871be-3f80-4515-802c-16d8730a47971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont odcinkowy dróg powiatowych ul. Dmowskiego, ul. Staszica i ul. Królowej Bony stanowiącej starodroże byłej drogi wojewódzkiej nr 886 od ronda im. Z. Beksińskiego do skrzyżowania z DK 28 w Sanoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edd871be-3f80-4515-802c-16d8730a4797
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00215805/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont odcinkowy dróg powiatowych ul. Dmowskiego, ul. Staszica i ul. Królowej Bony stanowiącej starodroże byłej drogi wojewódzkiej 886 od ronda im. Zdzisława Beksińskiego do skrzyżowania z DK28
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523861
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.2.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje wykonanie nowej nawierzchni na drogach pieszych stanowiących infrastrukturę drogi powiatowej , wykonanie kompleksowej inspekcji istniejącej kanalizacji deszczowej wraz z wpustami ulicznymi .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 16.10.2024r. o godz. 10.00 upłynął termin składania ofert. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęły do Zamawiającego żadne oferty. Z uwagi na brak wymaganej przepisami ustawy liczby ważnych ofert , a tym samym obiektywny brak możliwości wyboru oferty najkorzystniejszej postępowanie unieważnionoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |