Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego”.
Gmina Radecznica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548275
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548275/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-16 10:40
- Lokalizacja
- Radecznica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3aaa8532-5119-404a-b0da-d47408440ab4
- Identyfikator
- 9222944634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548275 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radecznica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Prusa 21
1.5.2.) Miejscowość: Radecznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846826855
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wojt@gminaradecznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradecznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaradecznica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3aaa8532-5119-404a-b0da-d47408440ab4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548275
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021533/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa oleju opałowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518656
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego”.
Zamawiający szacuje, że łączna ilość oleju opałowego w okresie obowiązywania umowy wyniesie 90 m3 (+/- 20%), co oznacza, że ilość zamawianego oleju, może być większa lub mniejsza od zakładanej o 20%. Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji uzależnione jest od warunków atmosferycznych, które determinują większe lub mniejsze zużycie oleju opałowego będącego przedmiotem umowy.
Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko do kotłowni mieszczących się w budynku:
Urzędu Gminy w Radecznicy, ul. B. Prusa 21 (do dyspozycji zbiorniki o łącznej pojemności 6 m3.),
przy ul. B. Prusa 65A w Radecznicy (do dyspozycji zbiorniki o łącznej pojemności 4m3.),
Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Antoniego z Padwy w Radecznicy, ul. Gwarna 4 (do dyspozycji zbiorniki o łącznej pojemności 10 m3),
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Gorajcu, Gorajec – Stara Wieś 114 (do dyspozycji zbiorniki o łącznej pojemności 10 m3),
Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Zygmunta Pisarskiego
w Czarnymstoku, Czarnystok 129a (do dyspozycji zbiorniki o łącznej pojemności 4,5 m3.).
Dostarczony olej opałowy musi spełniać wszystkie standardy jakościowe według Polskiej Normy PN-C-96024 w zakresie oleju opałowego lekkiego gatunku L1
w temperaturze referencyjnej 15oC. (Wykonawca/Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia oświadczają dodatkowo o spełnianiu standardów jakościowych oferowanego oleju opałowego- Załącznik nr 4 do SWZ).
Dostawa oleju opałowego będzie realizowana sukcesywnie w trakcie trwania umowy, zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem przez poszczególne jednostki, wobec czego rzeczywista ilość zamawianego w okresie realizacji zadania oleju opałowego przez poszczególne jednostki, będzie zależna od ich faktycznych potrzeb.
Jednorazowo może zostać zamówiona dostawa oleju opałowego w ilości nie mniejszej niż 3 m3.
Zamówienia będą składane drogą elektroniczną przez następujące jednostki:
Urząd Gminy w Radecznicy do budynku przy ul. B. Prusa 21 oraz ul. B. Prusa 65A
w Radecznicy;
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Antoniego z Padwy w Radecznicy do budynku przy ul. Gwarnej 4;
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gorajcu do budynku w miejscowości Gorajec-Stara Wieś 114;
Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Zygmunta Pisarskiego w Czarnymstoku do budynku w miejscowości Czarnystok 129a.
Ilość dostarczonego oleju opałowego musi być potwierdzona przez jednostkę, do której olej jest dostarczany.
Autocysterna dostarczająca olej opałowy ma być wyposażona w atestowany, zalegalizowany licznik prawidłowo wskazujący dostarczoną/zatankowaną ilość opału.
Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć zamawianą ilość oleju opałowego
w terminie 5 dni od dnia złożenia zamówienia.
Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość dostarczanego oleju opałowego, która będzie zgodna z wymaganiami opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za straty i szkody powstałe
w związku z realizacją przez Wykonawcę umowy lub przy okazji jej wykonania,
a będące następstwem działania lub zaniechania Wykonawcy, a także osób przez niego upoważnionych do realizacji poszczególnych czynności objętych umową.
Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za straty i szkody powstałe
w związku z dostarczeniem wadliwej partii oleju opałowego, nie spełniającego normy PN-C-96024 dla oleju opałowego oraz nie spełniającej wymagań jakościowych dla paliw płynnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe Dostawy oleju opałowego będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327904,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337314,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327904,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETROLUX ANNA PAWŁAT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132829934
7.3.3) Ulica: OLSZANKA 117
7.3.4) Miejscowość: KRZCZONÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 23-110
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327904,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |