„Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Bierówce”
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BIERÓWCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548332
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548332/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-16 10:53
- Lokalizacja
- Bierówka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ca328c3-a2ba-45d8-8250-dbae462799e4
- Identyfikator
- 6852131374
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548332 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Bierówce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BIERÓWCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 371038512
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 171
1.5.2.) Miejscowość: Bierówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-203
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 603 496 809
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zulty123@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://m.facebook.com/ochotniczastrazpozarna.bierowka.3/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ca328c3-a2ba-45d8-8250-dbae462799e41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna w Bierówce
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ochrona przeciwpożarowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Bierówce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ca328c3-a2ba-45d8-8250-dbae462799e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548332
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530189
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup używanego samochodu ratowniczo-gaśniczego posiadającego świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski. Podwozie samochodu z napędem 4 x 4 lub 4 x 2 z kabiną załogową 6 osobową. Opony terenowe. Podwozie samochodu z silnikiem o zapłonie samoczynnym. Rok produkcji podwozia po 2004 r. Maksymalna wysokość całkowita pojazdu nie więcej niż 3500 mm., konieczne jest zainstalowanie podestów umożliwiających łatwy dostęp do sprzętu, przy czym otwarcie lub wysunięcie podestów musi być sygnalizowane dźwiękowo w kabinie kierowcy. Kabina czterodrzwiowa, jednomodułowa, zawieszona pneumatycznie, zapewniająca dostęp do silnika, w układzie miejsc 1 + 1 + 4 (siedzenia przodem do kierunku jazdy). Pojazd wyposażony w sygnalizację świetlną i dźwiękową włączonego biegu wstecznego, jako sygnalizację świetlną dopuszcza się światło cofania. Pojazd wyposażony w hak holowniczy (sprzęg przyczepowy) z tyłu pojazdu posiadający homologację lub znak bezpieczeństwa oraz złącza elektryczne do holowania przyczepy. Zbiornik wody wykonany z materiałów kompozytowych, wyposażony w falochrony i posiadający właz rewizyjny, pojemność min. 2,5 m3, umieszczony wzdłużnie do osi pojazdu. Autopompa zlokalizowana w obudowanym przedziale, zamykanym drzwiami żaluzjowymi, dwuzakresowa. Autopompa musi być wyposażona w dozownik środka pianotwórczego zapewniający uzyskiwanie minimum stężeń 3% i 6% (tolerancja ± 0,5%) w pełnym zakresie wydajności pompy. Szybkie natarcie wysokociśnieniowe umieszczone nad autopompą. Samochód wyposażony w maszt oświetleniowy z reflektorami o mocy łącznej 2000 W, z możliwością jego zasilania. Samochód musi spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – minimalne wymagania.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę minimum 12 miesięcy gwarancji i rękojmi na dostarczony przedmiot umowy z zastrzeżeniem w rozdziale XIX SWZ (opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert).
Bieg okresu gwarancji i rękojmi rozpoczyna się:
a) w dniu następnym, licząc od daty podpisania odbioru końcowego przedmiotu umowy,
b) dla wymienionych lub naprawionych części z dniem ich wymiany/naprawy.
Na potwierdzenie spełnienia powyższych wymagań Wykonawca składa w ofercie oświadczenie o czasie udzielonej gwarancji i rękojmi.
1. Szczegółową specyfikację określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik
nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia w terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. 16.10.2024 r. nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |