Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z jednoczesnym demontażem używanego agregatu i wymianą rozdzielnicy niskiego napięcia w pomieszczeniu rozdzielni SPZOZ w Hajnówce
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548573
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-16 11:46
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9cbe3d0-3ac3-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5431771354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548573 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z jednoczesnym demontażem używanego agregatu i wymianą rozdzielnicy niskiego napięcia w pomieszczeniu rozdzielni SPZOZ w Hajnówce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050582500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Doc. Adama Dowgirda 9
1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@spzozhajnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spzozhajnowka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzozhajnowka.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/443176/slug/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z jednoczesnym demontażem używanego agregatu i wymianą rozdzielnicy niskiego napięcia w pomieszczeniu rozdzielni SPZOZ w Hajnówce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9cbe3d0-3ac3-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042187/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Modernizacja rezerwowego źródła energii elektrycznej - zakup i montaż nowego agregatu prądotwórczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419474
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2024/TP/DAP/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest demontaż używanego agregatu prądotwórczego oraz dostawa i montaż nowego agregatu prądotwórczego wraz z podłączeniem, uruchomieniem i dostosowaniem nowej rozdzielnicy niskiego napięcia w pomieszczeniu rozdzielni w SPZOZ w Hajnówce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 869610 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 925206 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 869610 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELP sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930684813
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 869610 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-06SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot zamówienia finansowany w ramach projektu pn. „Wsparcie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce w obliczu kryzysu migracyjnego na granicy polsko–białoruskiej” w ramach dotacji z rezerwy ogólnej budżetu państwa.| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |