Zagospodarowanie terenu „ Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu” na cele rekreacyjne”

GMINA KOZIENICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00548594
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00548594/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-16 11:49
Lokalizacja
Kozienice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c8da79a-7f14-4c9f-a160-e43c6ab7af88
Identyfikator
8121828216
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi nadzoru budowlanego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548594 z dnia 2024-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu „ Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu” na cele rekreacyjne”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Kozienice

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

przetargi.pzpkozienice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu „ Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu” na cele rekreacyjne”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c8da79a-7f14-4c9f-a160-e43c6ab7af88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548594

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043056/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Zagospodarowanie terenu Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu na cele rekreacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.49.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn. Zagospodarowanie terenu „ Ośrodka Rekreacji i Turystyki
Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu” na cele rekreacyjne”3. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i
wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj
i wybuduj” oraz wyposażenie obiektu, w zakresie „Zagospodarowania przestrzeni publicznej na terenie rekreacji i sportu na
części działki nr 2501/3 obejmującej budowę budynku mieszczącego squash, kręgielnię, bilard, przebudowę sanitariatów na
obiekcie basenu, zagospodarowanie terenu w zakresie: zadaszenie lodowiska, tor pump-track wraz z uzyskaniem decyzji, w
tym decyzji pozwolenia na budowę, decyzji na użytkowanie oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.4.1. Zamierzenie obejmuje
wykonanie przedsięwzięcia zgodnie z ustaleniami programu funkcjonalno-użytkowego i koncepcji projektowej. W zakresie
planowanego przedsięwzięcia jest wykonanie projektów budowlanych, projektów wykonawczych, kosztorysów
inwestorskich, przedmiarów robót, szczegółowych specyfikacji technicznych wraz z uzgodnieniem dokumentacji technicznej
oraz realizacją zamierzenia budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie ww. zamówienia. W dniu 09.10.2024 r. dokonano otwarcia ofert. Stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania wynoszącą 7 500 000,00 zł brutto. Do wyznaczonego terminu składania ofert wpłynęło 4 oferty przy czym cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8650000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10614900,00 PLN

2024-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane