Zakup nowego samochodu wraz z zabudową typu „Bramowiec”
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W STRYKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548727
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-16 12:19
- Lokalizacja
- Stryków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad7bcf7c-aff2-41f6-9110-901ac965b2c7
- Identyfikator
- 7330002282
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548727 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nowego samochodu wraz z zabudową typu „Bramowiec”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W STRYKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470043548
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 25
1.5.2.) Miejscowość: Stryków
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-010
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 719 8198
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgkim-strykow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkim-strykow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad7bcf7c-aff2-41f6-9110-901ac965b2c71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pobór, uzdatnianie, dostarczanie wody
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup nowego samochodu wraz z zabudową typu „Bramowiec”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad7bcf7c-aff2-41f6-9110-901ac965b2c7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459240
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP – zakup pojazdu typu „Bramowiec”
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu typu „Bramowiec” wraz z zabudową do obsługi kontenerów typu KP7 – KP10 oraz MULDA na podwoziu o DMC 18 ton.
2. Parametry techniczne i wyposażenie - szczegółowo opisane w SWZ
3. Przedmiot zamówienia (fabrycznie nowy samochód wraz z zabudową typu "Bramowiec" musi być zgodny z obowiązującymi normami i przepisami, a w szczególności:
1) wymaganiami określonymi w rozporządzeniu z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie
odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz.U. 2013 r., poz. 122);
2) ustawą z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 988);
3) rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r., poz. 2022);
4. Zamawiający oczekuje fabrycznie nowego pojazdu wraz z zabudową typu "Bramowiec"
wyprodukowanego w 2024 roku lub nowszego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 647545,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 647545,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 647545,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PT Wanicki Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442285530
7.3.3) Ulica: Myślenicka 19
7.3.4) Miejscowość: Mogilany
7.3.5) Kod pocztowy: 32-031
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 647545,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |