Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania: „Budowa przedszkola i żłobka przy ul. Sabały 10” w Zakopanem

Gmina Miasto Zakopane

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00548784
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00548784/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-16 12:30
Lokalizacja
Zakopane, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c4f009d9-d765-4c94-902e-47f86aac63e0
Identyfikator
7360007798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

RADOMIR BORODZIUKKATOWICE, PL · lot 0
218 936,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548784 z dnia 2024-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania: „Budowa przedszkola i żłobka przy ul. Sabały 10” w Zakopanem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zakopane

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 13

1.5.2.) Miejscowość: Zakopane

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zakopane.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakopane.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zakopane/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania: „Budowa przedszkola i żłobka przy ul. Sabały 10” w Zakopanem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4f009d9-d765-4c94-902e-47f86aac63e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548784

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487235

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.55.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej rozbiórkę istniejącego przedszkola oraz budowę przedszkola i żłobka przy ul. Sabały 10 w Zakopanem wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania inwestycyjnego nr 2024/11 pn. „Budowa przedszkola i żłobka przy ul. Sabały 9” w Zakopanem.

2. Zakres prac projektowych obejmuje w szczególności sporządzenie dokumentacji w zakresie:
1) koncepcji architektonicznej obejmującej zagospodarowanie terenu oraz rozwiązania architektoniczno-funkcjonalne budynku żłobka i przedszkola pozwalającego stworzyć ośrodek przyjazny dla dzieci w różnym wieku przy jednoczesnym zachowaniu wymagań dotyczących projektowania budynków z przeznaczeniem na cele szkolnictwa,
2) całkowitej rozbiórki istniejącego budynku przedszkola publicznego nr 9 im. Kornela Makuszyńskiego,
3) budowy nowego budynku zawierającego część przedszkola dla 125 dzieci oraz część żłobka dla 80 dzieci wraz z wymaganym zapleczem socjalno – sanitarnym oraz salami dydaktycznymi,
4) zagospodarowania terenu wraz z placem zabaw, miejscami parkingowymi, elementami małej architektury oraz ogrodzeniem dla terenu, na którym będzie posadowiony obiekt żłobka i przedszkola wraz z rekreacją. Przy doborze niezbędnej zieleni należy unikać gatunków, które mogą być szkodliwe dla zdrowia dzieci,
5) przebudowy/rozbudowy/budowy wszelkiej infrastruktury technicznej dla projektowanego budynku. Do projektowanego budynku należy zaprojektować nowy przyłącz ciepłowniczy. Należy przewidzieć wykonanie instalacji internetowej nadzoru i ewidencji systemu wyjść i wejść (przyprowadzanie i odbiór dzieci poprzez wszystkie wejścia) oraz monitoringu,
6) przebudowy/rozbudowy/budowy wszelkiej infrastruktury obcej, kolidującej
z planowaną inwestycją,
7) sporządzenia dokumentacji kompleksowego wyposażenia budynku w meble oraz wszelkie urządzenia wewnętrzne i zewnętrzne wraz z elementami zagospodarowania terenu. Zastosowane materiały wykończeniowe muszą być trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości oraz spełniać wysokie wymagania techniczne, estetyczne i użytkowe. Zastosowane materiały oraz meble i urządzenia muszą posiadać wszystkie atesty, certyfikaty pozwalające na ich zastosowanie w pomieszczeniach przeznaczonych na pobyt dzieci.

3. Powyższe opracowanie winno umożliwić Zamawiającemu przygotowanie i przeprowadzenie postępowania w trybie zamówienia publicznego, pozwalającego na wyłonienie Wykonawcy na wybudowanie zaprojektowanych rozwiązań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218936,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450180,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218936,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SILESIA ARCHITEKCI mgr inż. arch. Radomir Borodziuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 241557724

7.3.3) Ulica: Rolna

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-555

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218936,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-10
2024-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi