Dodruk publikacji z serii Biblioteka Narodowa: Fiodor Dostojewski, Bracia Karamazow oraz Jarosław Iwaszkiewicz, Wybór poezji dla Wydawnictwa Ossolineum
Zakład Narodowy im. Ossolińskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00548918
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00548918/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-16 12:54
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-489cee51-5954-47a1-a2d0-b5e94b8180b6
- Identyfikator
- 8971082476
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Drukowane książki, broszury i ulotki
Wykonawcy
1 przyznane
DRUKARNIA POZKAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAInowrocław, PL · lot 0
110 775 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00548918 z dnia 2024-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dodruk publikacji z serii Biblioteka Narodowa: Fiodor Dostojewski, Bracia Karamazow oraz Jarosław Iwaszkiewicz, Wybór poezji dla Wydawnictwa Ossolineum
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Narodowy im. Ossolińskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930691990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szewska 37
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-139
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 335 64 98
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ossolineum.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ossolineum.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.ossolineum.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
fundacja
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
muzea, biblioteka, wydawnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dodruk publikacji z serii Biblioteka Narodowa: Fiodor Dostojewski, Bracia Karamazow oraz Jarosław Iwaszkiewicz, Wybór poezji dla Wydawnictwa Ossolineum2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-489cee51-5954-47a1-a2d0-b5e94b8180b6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548918
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498558
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-2621-47-2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 727272,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 116000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dodruk publikacji z serii Biblioteka Narodowa: Fiodor Dostojewski, Bracia Karamazow
oraz Jarosław Iwaszkiewicz, Wybór poezji dla Wydawnictwa Ossolineum
4.5.3.) Główny kod CPV: 22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110775,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132783,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110775,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pozkal sp. z o o, sp. kom.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562685477
7.3.3) Ulica: ul. Cegielna 10-12
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110775,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-16| 2024-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |